Survivor All Star finalde Turabi ve Merve karşı karşıya!

Bu konuyu okuyanlar

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Survivor'da bu akşam yani dakikalar önce finalistler belirlendi.

Turabi finale çıkmayı dominikde son oyunu alarak garantilemişdi, Kıbrıs'da üçlü oylamada Merve Begüm ve Hilmicem arasından en çok oyu alan isim Merve Aydın oldu ve finale adını yazdırdı.

Bu akşamkı canlı yayında son 10 yıl olan hadiseler gösterildi ve izleyiciler hem eğlendi hem de duygulu anlar yaşadı.

Yarın akşam beklenen büyük yüzleşme gerçekleşecek ve sonrakı akşam ise büyük final gerçekleşecek.

Kaynak Tv8'den izleme

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Merve alır götürür artık, Turabi'nin genel halk oyu Hasan'dan bile daha azdı.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Tamamda emin olun 10 yolun en iyisi Merve değil. Survivor'da ki eleme sistemi çok yanlış bence.

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Mervede ne oymuş ama, sayfalarda hep merve oy atın yazıyolar insanlar nasıl işdir anlamadım

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Survivor All Star ne ödülleri ne yarışları nede saçma sapan kuralları ile All Star'ın yanından dahi geçemedi.Buna ancak çöp star denir.Hele ki sonuna kadar hak eden adam olan Hasan elendikten sonra hiç izlemedim.Acunn kendi kanalında olunca daha güzel ve kaliteli bir yarış izlerim diyordum fakat nefret etdiğim sezonlar bakımından ilk üçe girer durumda.Ayrıca ilk defa Acundan nefret eder hale geldim :sneaky2:

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Ben bu programlarin gercek olduguna bile inanmiyorum. Perde arkadasinda kim bilir ne gibi numaralar dönüyor. Bu isten karli cikan tek adam var o da acun.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Ne kadar gereksiz ve itici bir yarışma...

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Bana Acun kimi isterse o yarışmadan eleniyor gibi geliyor.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
Survivor All Star ne ödülleri ne yarışları nede saçma sapan kuralları ile All Star'ın yanından dahi geçemedi.Buna ancak çöp star denir.Hele ki sonuna kadar hak eden adam olan Hasan elendikten sonra hiç izlemedim.Acunn kendi kanalında olunca daha güzel ve kaliteli bir yarış izlerim diyordum fakat nefret etdiğim sezonlar bakımından ilk üçe girer durumda.Ayrıca ilk defa Acundan nefret eder hale geldim :sneaky2:

dipnot; Hasan bu sefer ikinci olamadı zaten bi şeylik olduğu burdan belli :D

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Halk oylaması olduğu için bende doğru bulmuyorum lakin Hasan 'ın 1. olma hakkı yok bence kazanma oranlarına baktığımız da Turabi veya Hilmicem 'in kazanması gerek.

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
valla bence Merve alsın Turbiş danasına ayrı ayar oluyorum .....