Survivor All Star 10 Yılın şampiyonu TURABİ ÇAMKIRAN!

Bu konuyu okuyanlar

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Survivor All Star büyük finalde Merve ve Turabi arasından daha fazla oy alarak büyük bir sezonu birinci olarak bitiren ve şampiyon olan isim TURABİ oldu..

Bütün bir sezon müthiş başarı sergileyen ve istatistiklerde lider olan TURBO TURABİ şampiyon olmayı başardı.

Geçen sene de şampiyon olan Turabi bu sene All starı kazandı ve 500.000 tl ve SURVİVOR kupasını kazandı.

Kaynak Tv8'den izleme

nailasmu

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Kendimiz yazdık bu konuda hep ;)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bu survıvor neden ızlenır anlamam.

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
adam ıkı senede koseyı dondu yala

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Ah ah söylenecek yazılacak çok şey var fakat neye yarar :sneaky2: Çirkeflik yönünden birinciliği hak eden iki insanın finale çıkmalarına mı onuda geçtim.Dışarıda karşılaştığımız milyonlarca hayvan+keko ürünü insanlardan biri olan Turabla nın kazandığına mı? Merveyi hiç sevmem ama ikisi arasında bir seçim olacak ise elbette Merve derim.Biede bütün sayfalarda Turabla hakkında Anadolu çocuğu sıfatını nasıl yakıştırırlar? Öyle ise Anadolu çocuğunun açılımı ''ağzından kötü laf düşmeyen iki yüzlülükte çığır açmış yeri gelincede herkesin önünde sptiriz lik yapmaya müsait'' kişi mi oluyor? Çok çok yazacak şey var ama neye yarar ki.Benim için yine Hasan birincidir vede öyle kalacak..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Donanım Haber Forumdan bir kaç yer hariç kendisine hak verdiğim bir yorum;
Öncelikle söze bir özürle başlamak istiyorum, maalesef bu gece pekçok mecrada yazılan onlarca yalan dolan habere inanıp garip garip çıkarımlar yaptım, evet hatamı kabul ediyorum ancak sınırsız sms saçmalığının survivor adına utanç kaynağı olduğunu, bu tip haberlere davetiye çıkardığını ve kaldırılması gerektiğini hala net bir şekilde düşünüyorum.

Tekrar ediyorum survivor'da sms olmamalı veya en azından çok az bir etkiye sahip olacak şekilde düzenlenmeli.

Gelelim genel bir değerlendirmeye, herşeyden önce survivor adına gerekenlerin tam anlamıyla yaşandığına inanmıyorum. Çünkü yarışmacıların bizden çok yiyip içtikleri dönemler oldu, nerdeyse hergün ödül oldu ve hemen hergün yayın olduğundan, oyun oynandığından biz ada hayatını yeterince hissedemedik diye düşünüyorum. Bunun yanında oyunlar ve Ödüller maalesef etkileyici olmaktan uzaktı.

Yarışmanın en güzel tarafı ise kesinlikle yarışmacılardı, müthiş bir gerilim ve zıt karakterler arası çatışma izledik, Tempo son dönem hariç neredeyse hiç düşmedi. Kendi adıma bu konuda oldukça memnun olduğumu söyleyebilirim.

Ve final dönemi.

Hiç ama hiç olmadı. Bu düşüncemde finale kalan yarışmacılar etkili olsada ana konu tamamen sms üzerinden gitmemiz. Düşünsenize survivor finalinde kapışma yok? Akıl alır gibi değil ve daha fazla birşey söylemeye gerek görmüyorum.

Ve senenin yıldızları, öne çıkanları ve hayal kırıklıkları.

Hayal kırıklıkları,
Bence bu konuda temelde 3 isim ön plana çıktı.

3-Pascal
Herşeyden önce renk kattı mı? Kesinlikle ancak Hakan karşısında bu derece çaresiz kalması ve olaylara ağırlık koyamaması sonucu, beklenen etkinlikten çok uzak bir seviyede kaldı. Oyun performansıda kötü olunca maalesef elendi. Ve elenirken o süreçte ortaya attığı nigger battaniye olayı survivor adına unutulmayacak konular arasında yer aldı. Her yönüyle kötü bir olaydı.

2-Anıl

Belki şanssızlık belkide başka birşey ancak oyun performansı dışında ortaya net ve sağlam bir karakter koyamaması, maalesef onun adına koca bir eksi yazdı. Halkın oy atmak istediği isimken bir anda gitmesi istenen isim oldu(ben bunun sakatlıktan ziyade karakter nedeniyle olduğunu düşünüyorum)

3-Merve oflaz
???????? çok şey yapmak istedi ama hepsinde başarısız oldu. Yinede halen tek kadın şampiyon:) keşke katılmasaydın be merve, o sağlam kız ile hafızalarda kalsaydın.

Öne çıkanlar, parlayanlar.

3-Bozok

Survivor'da unutulmayacak izler bıraktı, izlemek keyif verdi. Sabıkalı olup polis evi soymaya çalışan adam gibi sürekli değişik olaylar yaşadı, keşke denilecek şeyler var ancak iyi ki vardı.

2-Doğukan
Hakan'ın gölgesinde kaldı çünkü taraf olmayanın bertaraf olduğu bir allstar buldu. Ve bu mecburiyet herkesin sevdiği bu adamı garip davranışlara sürükledi ve en sonunda Hakan korkusu yüzünden tarihi bir fırsatı tepip kendi grubundaki herkesin fişini çekti, yinede farklı ve eğlenceli yönlerini yansıttığında kendisini izlemek büyük keyif.

1-Begüm

Ülkeyi teslim edin, 3 yıla süper güç oluruz.
Bu kız hakan ve hasan'ın olmadığı finalde yer aldı başka birşey söylemeye gerek var mı?

Yıldızlar

5-Merve Aydın
Ağırlığı vardı ancak sergilediği tavırlar hoş değildi, keşke hırslı olduğu kadar hatta yarısı kadar mütevazide olabilseydi.

4-Serenay

Ben şunu fark ettim, bu kız gerçekten doğal ve ne oyun yapıyor nede rol, ve insanlara gerçekten yürekten inanıyor ama inanırken her zaman Diğer ihtimalleride düşünülmeli, Önce doğu sonrada hakan tarafından ihanete uğradı.

3-Hilmicem

Tek yapması gereken hür olduğunu hissettirmesiydi ama o hep yan rolde kaldı, öyle oluncada kaybetti. Yoksa kazanması içten bile değildi.

2-Hasan

Herkesin abisi, düzgün insan. Seviliyor ama bazen ciddi riskler almak gerekir. Ancak o sabit kalmayı ve hedef seçerek yükselmeyi tercih etti. İlk hedef seçimi doğruydu ve taktir topladı ama hakan ile gereksiz uğraşı ona belkide şampiyonluğa mal oldu. Ayrıca survivor'ın ruhu varsa bunu hasan abide aramak gerekir. Yani tam anlamıyla yaşadı desek yanlış olmaz.

1-Hakan(mourinho)

Resmen savaştı,
ne doğru düzgün sms gücü nede güçlü bir grubu vardı ancak daha ilk günden müthiş öngörüsü onu bir anda avcı konumuna yükseltti, hani kaldığı her an herkesi işledi desek yeridir ancak survivor tarihinin en büyük stratejik hatası sonucu arkadan vuruldu ve finalden oldu.
Tekrar tekrar izlenilmesi gereken farklı yorumlara açık onlarca olay bıraktı geride. Varlığı büyük keyifti.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Nihayet bittide kurtulduk şu gerzek programdan.