Sürücüsüz Arabaya Adım Adım - Navigate on Autopilot Güncellemesi | Teslaturk

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Tesla'lar artık otobanlar arası geçiş yapabiliyor, size en iyi şeridi öneriyor ve sinyal vermeniz durumunda sizi en güzel şeride taşıyor.
Sürücüsüz araba yolunda atılan bu adım Tesla'ları verilen sözler yolunda ileri taşıyor.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Arabayı ben kullanmadıktan sonra keyfi olmaz o işin ben sürecem ben karar verecem.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Arabayı ben kullanmadıktan sonra keyfi olmaz o işin ben sürecem ben karar verecem.
Şu an bulunan Tesla'larda zaten kendiniz sürebilirsiniz ki direksiyonun başında olmanız gerekiyor otopitotta bile kurallar gereği ve henüz tam oturmamış sistemden ötürü. Ancak Elon Musk yakında direksiyonsuz Tesla'lar üretileceğini söylüyor. O zaman bu sizin hiç hoşunuza gitmeyecek. :)

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Şu an bulunan Tesla'larda zaten kendiniz sürebilirsiniz ki direksiyonun başında olmanız gerekiyor otopitotta bile kurallar gereği ve henüz tam oturmamış sistemden ötürü. Ancak Elon Musk yakında direksiyonsuz Tesla'lar üretileceğini söylüyor. O zaman bu sizin hiç hoşunuza gitmeyecek. :)

Valla o tarz bi araç alamıyacağım için en azından sıkıntı yok gibi benim için : D

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Aşk işte. :)

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Araba dediğin senin kontrolünde olcak. Türkiye'nin müthiş ötesi yollarında alt takımı sağlam kalacak.
Tesla'ya bindik. İyi hoş güzel sürüyor kendi başına da sen çukuru görünce yavaşlıyorsun Tesla sabit hızla dalıyor.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
766
Araba dediğin senin kontrolünde olcak. Türkiye'nin müthiş ötesi yollarında alt takımı sağlam kalacak.
Tesla'ya bindik. İyi hoş güzel sürüyor kendi başına da sen çukuru görünce yavaşlıyorsun Tesla sabit hızla dalıyor.

:D hocam güldürdün biz çukurdan kaçmaya uğraşırkene etrafada bakamıyoruz

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
:D hocam güldürdün biz çukurdan kaçmaya uğraşırkene etrafada bakamıyoruz

:)
Doğruya doğru hocam.
Biz çukurdan kaçıyoruz da Tesla kaçmıyor. Daha o kadar akıllı değil anlaşılan.
Türkiye için en ideali arazi araçları aslında ama onlarda konfor yok yakıtıda su gibi içiyor. Ama istersen tümsekte bile yavaşlama. :D

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Aslına bakarsan gelecek jenerasyonda böyle bir düşünce kalmayacak :D

Orada insanlar işlerini iyi yapıyor ya da şöyle diyelim işlerini iyi yapmak zorundalar :) bu yüzden böyle şeyler çok sıkıntı olmuyor tabii.
Türkiye de haftada bir sanayiye çekmek zorunda kalırsın, her hafta sanayi yüzü gören arabadan da bi hayır bekle :D

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Aslına bakarsan gelecek jenerasyonda böyle bir düşünce kalmayacak :D
Aynen. :) Vodafone'un sloganı var ya: "Gelecek heyecan verici hazır mısın?" İşte bunun gibi gelişmeler beni gelecek hakkında heyecanlandırıyor.

osos11

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Benim en çok merak ettiğim elektrikli arazi araçları olacak.
Yani Mad Max filmindeki araçları elektrikli görebilecek miyiz? Görsek de tatmin edecek mi? :D

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Benim en çok merak ettiğim elektrikli arazi araçları olacak.
Yani Mad Max filmindeki araçları elektrikli görebilecek miyiz? Görsek de tatmin edecek mi? :D
Tesla Roamer yolda. Elektrikli bir pickup yapılacağı söyleniyor. Suv zaten var. Bu ikisi harmanlanırsa offroad için bir araba da gelir. :D

Yalnız hali hazırda Tesla araçlarda ismini tam bilmiyorum havalı süspansiyon mu deniyor... Arabayı indirip kaldırmaya yarayan özellik var. Yani altını vurmazsınız.