Suriyeliler köpeğimi çaldı! 6 vs 2 içerir + 2 kişi ağır hasarlı

Bu konuyu okuyanlar

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Bugun annemle köpeğimiz ile dışarıya çıktılar. (Köpeğim amstaff ve 8 aylık şuan belirteyim )
Neyse annem bir arkadaşının dükkanına giriyor bizim ufaklığıda dışardaki ağaca bağlıyor her zaman gittiği yer bir sıkıntı olacağını bilmiyor tabi. Neyse hangi arada derede oluyorsa 6 tane dangalak suriyeli şahinle dükkanın karşısında duruyor etrafa falan bakıyorlar köpeği alıp gidiyorlar. Benim köpeğim de öyle saldırgan falan değildir sadece komut bekler. Neyse annem arıyor beni oğlum çabuk gel böyle böyle oldu diye tabi o sırada ben bir kaç arkadaşa haber ediyorum araba motor ne varsa çıkıp Alanyanın altını üstünü getirip bulalım. Bende direk mekana gidiyorum etrafta kamera falan var mı diye bi bir marketin kamerasında net bir şekilde herşey belli. Arkadaşlar beni forumdan bazı arkadaşlar tanır aşırı sakin biriyimdir normal hayatta da böyle biriyim. Ama bugun bu olay karşısında o kadar sinirli bir hale büründüm ki polisi dahi aramadım. Çünkü ben 8 ay boyunca evladım gibi büyüttüğüm ayağına cam batsa içimin gittiği bir canlı var ve bunu benden almaya kaltılar. Neyse babamı aradım o arada oda alanyanın bütün turizim insanını tanıyan biridir herkese haber uçurduk. Ama ben köpeğimi bulsam bile o 6 kişinin 6'sınıda ağzını yüzünü dağıtmadan bırakmıcaktım kafaya koymuştum gözüm dönmüştü resmen. Bizim kiler şehir içinde arıyorlar ben tabi hiç şehir içine doğru gitmedim bu şerefsizlerin olduğu bir yer var yukarıda şehre 4 5 km oluyor oraya gidicektim hemen motorla bir arkadaşım aradı o sırada hemen yakında bir yerdeydi onuda aldım motora atladık gidiyoruz oraya neyse baktık etrafa yok. Soruyorum gören varmı bu arabayı yok. Ulan dedim nerde olabilir diye düşümüyorum yolun aşağı tarafında benzin istasyonu var dur dedim kesin bunlarda bir bilgi bulurum ben sordum adam abi yarım saat önce geldi böyle bir araba dedi içerde köpek vardı hatta dedi. Nereye gitti diye sorunca teras teras yoluna gittiler galiba dedi. Atladık motora terasa çıktık. Aha dedim araba bu. Terastan aşağı indik bi baktım 6 kişi köpeği bağlamışlar birinin elinde şişe köpeğin kafasına vuruyor sinirleniyor ama geri zekalı bilmiyor ki sahibinin 192 boyunda yıllarca güreş ve boks yapmış ve aynı zamanda 2 3 metre yakınında olduğunu.
Size şunu söylemek istiyorum sadece normalde mantığımı çalıştıran biriyimdir. Asla gerçek hayatta kavga etme taraftarı biri değilim. Sebebi ise zamanında sadece güreş ve boks yaparken salonda enerjimi atarım dışarıda gerekmediği sürede böyle bir tutumda harekey etmeyen bir kişiliğim vardır.
Yavaşca yaklaştım ooo dedi ne güzel köpek cinsi ne bunun pitbılllll abiiğğ dedi ve benden çeneye sağlam bir dirsek yedi yere düştüğünde 2 kolu havada kasılıyor haldeydi. Diğerleri tabi geri zekalı gibi koşarak üzerime geldi karnına doğru tekme atıp çenesine bir sağ direk vurdum. Bizim arkadaşta diğer bir şerefsizi aldı derken diğerleri abii vurma biz size naptık abiiğğ demeye başladı. Bende '' savaştan kaçıp gelen kancıklarsınız, yetmezmiş gibi köpeğimi çaldınız, yetmedi köpeğime vurdunuz şimdi sizi elimden kim alıcak lan dedim'' abi özürdileriz al köpeğini valla bidaha yapmıcaz dedi birisi. Tabi o sırada gelenler falan oldu köpeğimin sesinden de dolayı. Ben hiç gözlerinin yaşına bakmadım o kalan korkak şerefsizleri öyle bir dövdüm ki bir süreden sonra arkadaşım yapma öldürceksin artık dedi bir kaç kişi ayırmaya çalıştı hıncımı alamadım onlarada vurmuşum. Sonra sakinleştim biraz korkak it sürüsünü ordakiler hadi s**** gidin lan burdan diyerek uzaklaştırdı az oturdum köepğimin yanına, iyi ki bir yarası falan bişeyi yoktu. Biraz su içtim, bir amcam getirdi sağolsun. O sıra fark ettim sağ ve sol elim resmen morarmış. Ve biliyordum ki büyük ihtimal çatlaklar vardı elimde. Neyse hiç önemli değildi köpeğimi sağ salim buldum o safta geliyor elimi falan yalıyor kucağıma zıplıyor sanki teşekkür ediyor. Sonra önce babamı aradım sonrada bizim arkadaş bizim diğer arkadaşları aradı babam polisede haber etmiş durumu tabi o adam da haklı babamda çok seviyordu bizim ufaklığı. Velhasılı kelam uzun lafın kısası şudur ki, arkadaşlar bazı şeyleri bilin. Hayatta her zaman güçlü olmasını, gerektiğin yerde sevdikleriniz için risk almasını ve bazen de 6 kişinin içine girip aklını ve vucudunuzu kullanıp ayakta dimdik durmasını bilin. Şu hayatta mücadele etmezsen kaybedersin hele ki hayat bu kadar zorken ama siz siz olun asla gerekmediği durumda kavga etmeyin, kavganızı kendinizle edin. Daha nasıl iyi bir insan olurum, daha nasıl iyi bir zeka ile yönetebilirim kendi hayatımı diye.
Gerektiği yerde gerekeni siz yapın ama sonuçlarını katlanmak şartıyla. O yüzden cesur olun, bilgili olun ve nefes almaya devam edin.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Çok geçmiş olsun hocam. En azından bulunmuş sizin adınıza gerçekten çok sevindim. Bu Suriyeliler gerçekten başımıza bela oldu başıma iş gelmeyeceğini bilsem ve günah olmasa Allah korkum olmasa yemin ederim hepsini öldürür diri diri yakarım bu Araplardan çektiğimiz yeter para için atalarını satar bunlar :mad:

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Geçmiş olsun hocam. Keşke köpeğinizi kaçıranları en sonunda polise teslim etseydiniz.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Çok geçmiş olsun hocam. En azından bulunmuş sizin adınıza gerçekten çok sevindim. Bu Suriyeliler gerçekten başımıza bela oldu başıma iş gelmeyeceğini bilsem ve günah olmasa Allah korkum olmasa yemin ederim hepsini öldürür diri diri yakarım bu Araplardan çektiğimiz yeter para için atalarını satar bunlar :mad:
Bunlardan sabun bile olmaz ;)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Acaba köpeği çalmadaki amaçları neydi? Ne diyeyim. Allah ıslah etsin.
Tekrar geçmiş olsun.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Geçmiş olsun hocam. Keşke köpeğinizi kaçıranları en sonunda polise teslim etseydiniz.
Hocam bu ülkede aracıyla köpeğin üzerinden bilerek geçen adama 300 lira para cezası veriyorlar. Köpeği çalanlara ne yapacaklar ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Acaba köpeği çalmadaki amaçları neydi? Ne diyeyim. Allah ıslah etsin.
Tekrar geçmiş olsun.
Köpeği satmak veya dövüştürmek büyük ihtimal amaç. Köpeği satmaya kalksan 1000 lira veya üzerine satabilirsin
Veya dövüştürüp daha fazla para kazanbilirsin. Sanırım bu soysuz şerefsizler bunu düşündü

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Çok büyük geçmiş olsun anlayabiliyoruz ancak polislere şikayet etseydiniz dövmek yetmiyor yarın öbürgün bir başkasının başına bela olabilirler

Reaksiyon puanı
617
Çok geçmiş olsun. Sizin olan bişeyi bu kadar sahiplenmeniz gerçekten çok güzel. Köpeğiniz sizin gibi bi sahibi olduğu için çok şanslı

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Çok büyük geçmiş olsun anlayabiliyoruz ancak polislere şikayet etseydiniz dövmek yetmiyor yarın öbürgün bir başkasının başına bela olabilirler
Babam kamera kaydı falan herşeyi ile teslim edip şikayette bulunmuş kardeşim merak etme. Ama bunlarla bitmiyor ki
Ülke suriyeli korkak kaynıyor. Her birinde bir çamur var

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Babam kamera kaydı falan herşeyi ile teslim edip şikayette bulunmuş kardeşim merak etme. Ama bunlarla bitmiyor ki
Ülke suriyeli korkak kaynıyor. Her birinde bir çamur var

Doğrudur bitmez iyi yapmış gerçekten adil bir şekilde en ağır cezayı almaları şart

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
suriyeli olduğunu nasıl anladınız ?
bizim köpeğin de üzerine para versek kimse almaz :D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
arap-sabunu.jpg
suriyeli olduğunu nasıl anladınız ?
bizim köpeğin de üzerine para versek kimse almaz :D
Sürü halinde gezen korkakları nerde görsem tanırım
Keşke odunla veya demir su borusu ile döveydin.
Valla Murat hiç aklıma gelmedi gelseydi bide öyle döverdim. Ama Allaha şükür gücüm yerinde dirseğim odun görevi görmüştür fazlasıyla :D

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Okurken ben bile sinirlendim eline sağlık . Geçmiş olsun iyice çoğaldı bunlar aslında forumdanda adam toplamak lazımdı :)

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
ay çok güldüm ya
kimseye havlamıyor. sokakta öyle her geçenin üzerine atlamaya çalışıyor.hööt diyince korkuyor.galina küçükken köpeği çok sevip çımarttık bundan dolayı salahana oldu.
hatayın bazı çingeneleri de suriyelim diye dolaşıyorlar. anlaşılmıyor. oyüzden nerden anladınız dedim

Reaksiyon puanı
617
kimseye havlamıyor. sokakta öyle her geçenin üzerine atlamaya çalışıyor.hööt diyince korkuyor.galina küçükken köpeği çok sevip çımarttık bundan dolayı salahana oldu.
hatayın bazı çingeneleri de suriyelim diye dolaşıyorlar. anlaşılmıyor. oyüzden nerden anladınız dedim

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Enerjini atamıyordur, çok heycanlıdır veya liderlik duygusu ağır basıyor ama sonra geri vites yapıyordur o yüzden insanların üzerine atlayabilir.
Alanya tam binbir çeşit insanın oldupu yer gibi bir yerdir. Yanı yıllardır burda olduğum için almanıdır isveçlisidir rusudur yüzünden anlayabiliyorum
Okurken ben bile sinirlendim eline sağlık . Geçmiş olsun iyice çoğaldı bunlar aslında forumdanda adam toplamak lazımdı :)
Abi o değilde 2 şerefsizi yerden sürüte sürüte götürdüler. Bir hoşuma gitti bir hoşuma gitti :D

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Enerjini atamıyordur, çok heycanlıdır veya liderlik duygusu ağır basıyor ama sonra geri vites yapıyordur o yüzden insanların üzerine atlayabilir.
Alanya tam binbir çeşit insanın oldupu yer gibi bir yerdir. Yanı yıllardır burda olduğum için almanıdır isveçlisidir rusudur yüzünden anlayabiliyorum
Alanya turist yeri resmen ama harika bir yer Alanya'ya yengemlere gitmiştim evi de ana caddeye denize bakıyordu çok beğendim açıkçası :D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Alanya turist yeri resmen ama harika bir yer Alanya'ya yengemlere gitmiştim evi de ana caddeye denize bakıyordu çok beğendim açıkçası :D
Ben Alanyayı kışın çok seviyorum. Çok az insan var sessiz sakin. Hele ki geceleri, denizin kokusu bile bir başka oluyor

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Ben Alanyayı kışın çok seviyorum. Çok az insan var sessiz sakin. Hele ki geceleri, denizin kokusu bile bir başka oluyor
Aaa ne güzel ya ben kalabalık olur diye düşünmüştüm. Senin ev de denize bakıyorsa ve cadde üzerindeyse sür keyfini :D :)

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
-
aynen enerjisini atamıyor.bir ara bağlıyorduk.kendim onu gezdirirken beni peşine sürüklüyordu.ne yapsam boş.bırakınca uçma uçuyordu.arabadan hızlı gidiyor.daha önce bir iki defa korkuttuğumdan en ufak el hareketımden dolayı hemen kaçıyor.nere gitsem benden evvel peşimden geliyor pardon önümden gidiyor.pek sadık değil.bazen haftalarca eve uğramadığı oluyor.nasıl sadık köepk yapıcam bilemedim .küçükken sadece ona tokalaşma ,otur,kalk hareketlerini öğretebildim.bazen çağırdığımda da gelmıyor
alıntı yaptınız ama boş mesaj çıktı

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Aaa ne güzel ya ben kalabalık olur diye düşünmüştüm. Senin ev de denize bakıyorsa ve cadde üzerindeyse sür keyfini :D :)
Kalbin temizmiş kardeşim. Şuan ki evimiz denizle burun buruna. Arada denizde hortum falan çıkıyor benim ufaklıkla izliyoruz :D
aynen enerjisini atamıyor.bir ara bağlıyorduk.kendim onu gezdirirken beni peşine sürüklüyordu.ne yapsam boş.bırakınca uçma uçuyordu.arabadan hızlı gidiyor.daha önce bir iki defa korkuttuğumdan en ufak el hareketımden dolayı hemen kaçıyor.nere gitsem benden evvel peşimden geliyor pardon önümden gidiyor.pek sadık değil.bazen haftalarca eve uğramadığı oluyor.nasıl sadık köepk yapıcam bilemedim .küçükken sadece ona tokalaşma ,otur,kalk hareketlerini öğretebildim.bazen çağırdığımda da gelmıyor

alıntı yaptınız ama boş mesaj çıktı
Köpeğinin cinsi nedir ?
Kangal falan mı bu kadar başına buyruk ve bir gidip haftalarca gelmiyor ?
Ama tahminimce seni lider olarak görmüyor. Köpeklerde sürü düzeni vardır çünkü ona göre içgüdüsel hareket eder

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Köpeğinin cinsi nedir ?
Kangal falan mı bu kadar başına buyruk ve bir gidip haftalarca gelmiyor ?

köpeğin cinsini tam bilmiyorum ama görenler bacakları uzun olduğundan av köpeği diyor.yalnız bu av köpekleri gibi zayıf cılız değil biraz kilolu gibi.zaten hiç ava falan çıkmadık :D

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Kalbin temizmiş kardeşim. Şuan ki evimiz denizle burun buruna. Arada denizde hortum falan çıkıyor benim ufaklıkla izliyoruz :D
Hahahaha sağol teşekkür ederim. Hortum tehlikeli ve kötü gerçekten inşallah çok büyük olmuyordur ama hortumu izlemek benim de hoşuma gidiyor nedense :D hatta bu yaz ayında ege bölgesinde hep deprem oldu sallandık ve alıştım içimden diyorum Allah'ım tehlikeli olmayacak şiddette yine sallanalım diye hoşuma gidiyordu :D. Tabii ben anormal biriyim sanırım benim için normal durum:D