Sürekli Kırılan Spigen Neo Hybrid Kılıf '6s Plus'

Bu konuyu okuyanlar

saimguney

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar arkadaşlar.Bugün sdn youtube hesabında spigen ürünlerinin olduğu videoyu görünce kendi problemimden bahsetmek istedim.
Yaklaşık bir yıl önce yeni aldığım iphone 6s plus cep telefonumu korumak için spigen neo hybrid kılıf almaya karar verdim. Capitol avmde bulunan vodafone'a gittim ve spigen kılıfımı aldım fakat alırken bana boyutlarından yana sıkıntı olmayacağını belirterek iphone 6 plus için olan ürünü verdiler. Kullanmaya başladım ve yaklaşık 4-5 gün sonra kılıfım alttan çatladı. Hemen vodefone'a gittim ve kullanıcı hatası dediler. Mümkün olamayacağı anlattım değiştirmek istemeselerde mecbur kaldılar ve bu sefer 6s plus için olan modeli verdiler ve bir daha kırıldığı takdirde değiştirmeyeceklerini ifade ettiler. O kılıfta 2 hafta içerisinde aynı yerden çatlayınca kronik problem olduğunu fark ettim ve tekrar mağazaya gittim ve dediklerini yapıp değiştirmediler ve mağduriyetim giderilmedi.
Spigen en nihayetinde diğer ürün gruplarına kıyasla pahalı bir marka ve sağlamlığıyla övünen bir marka!! Bu şekilde mağdur bırakılmam spigen'e hiç yakışır bir durum olmadı. ShifDeleteNet'in samimi ve yardım sever tavrından emin olduğumdan dolayı bu durumu dile getirmek istedim umarım sesimi duyurmama yardımcı olurlar. Hayırlı Akşamlar

Ekli dosyalar

• 20170326_142442.jpg
    20170326_142442.jpg
    734.4 KB · Görüntüleme: 617
  • 20170326_173959.jpg
    20170326_173959.jpg
    959.7 KB · Görüntüleme: 652

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Ortada kronik bir hata olduğu aşıkar. Slim armor alsaydın böyle bir sorunla karşılaşmazdın ama yinede haklı şuan sensin
--- Gönderi Güncellendi ---
Ortada kronik bir hata olduğu aşıkar. Slim armor alsaydın böyle bir sorunla karşılaşmazdın ama yinede haklı şuan sensin

saimguney

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Markanın sağlamlığından o kadar emindim ki satın alırkenki önceliğimi tasarma verdim

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Silim armorda köşeler sert slikon, plastık değil.O yüzden çok daha avantajlı düşüşte daha fazla hasar almadan zıplıyor :D
Plastikte ise sert düşüşte kırılmalar olabiliyor malesef :D