Superonline'da AKK'yi kaldırdı!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Superonline'da AKK'yi kaldırdı!

Superonline, duyurusunu gerçekleştirdiği Fiber Platin Paketler ile TurkNet'in ardından Adil Kullanım Kotası'nı kaldıran bir diğer internet servis sağlayıcısı oldu.

Son düzenleme:

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
fiyatlar kimine göre eh denecek şekilde ama superonline gibi bir firmanın bunu yapması şuanda çok daha iyi oldu. hız ve akk'siz bir internet = özgürlük.

M

Murat Burç

SDN Okuru
fiyatlar kimine göre eh denecek şekilde ama superonline gibi bir firmanın bunu yapması şuanda çok daha iyi oldu. hız ve akk'siz bir internet = özgürlük.
Keşke yaygın olsa
Ülkenin bilmem yüzde kaçı 8 megabit altı internet kullanıyor maalesef 100 GB akn 16 megabit internete razı olacak insanlar var

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
Keşke yaygın olsa
Ülkenin bilmem yüzde kaçı 8 megabit altı internet kullanıyor maalesef 100 GB akn 16 megabit internete razı olacak insanlar var

malesef öyle tabii, ancak suç dağıtıcılarda değil sonuçta. ülkemizde gelişmeyi tetikleyecek altyapılar gelişmedikçe böyle yavaş gelişiyoruz işte :) telekoğğmmm

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Daha önceden akksiz 25mbit kotası paket 99 tl idi 89 a almışlar, insan aklıyla dalga geçiyorlar. Vodafone Fiberden 75/5 e alıyorum 70 tl ye akk aştığımda 24 e düşecek geceleri de yine 75mbit cidden rezillik.

M

Murat Burç

SDN Okuru
malesef öyle tabii, ancak suç dağıtıcılarda değil sonuçta. ülkemizde gelişmeyi tetikleyecek altyapılar gelişmedikçe böyle yavaş gelişiyoruz işte :) telekoğğmmm
Ah şu Türk telekomu bir indirseler herşey düzelecek de

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Başlık bence doğru olmamış. Superonline AKK'yi kaldırmadı ama AKK'siz internet paketini duyurdu. Yanlışım varsa düzeltin lütfen.

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
25 Mb, 75 GB internet paketim 55 lira idi. Yeni zamlarla 65 lira olacaktı... Şimdi 89... Yani...

Telekom ucuz paketlerini 1 sene daha sunabilir... Oradan para ve müşteri kazanacak sanırım

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Superonline'yi aradım... Müşteri hizmetleri bu konuda bilgisi yok, bu iki etti... Şimdi bizim eski tarife devam ettiğinde hız düşümü ve gece kotasız internet olayı olacak mı? Tarife değiştirmemiz gerekecek mi?

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Superonline'yi aradım... Müşteri hizmetleri bu konuda bilgisi yok, bu iki etti... Şimdi bizim eski tarife devam ettiğinde hız düşümü ve gece kotasız internet olayı olacak mı? Tarife değiştirmemiz gerekecek mi?
İnşaAllah çakallık yapmazlar.

wolkhy1903

Profesör
Reaksiyon puanı
79
Gece 2 ile 8 arası torrentler açık beyler