Süperonline Uyanıklığı!! Her abonelik yenilendiğinde Modem parası alır lakin modem vermez. Kabloları da Yenilemez.

Bu konuyu okuyanlar

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Dostlar, Süperonline her üyelik bitimine yakın oldu bittiye getirtip kablo ve modemi yenilemiyor. Üstelik modem parasını her zaman ödüyoruz, bu uyanıklığı size de yapıyorlar mı? 6 yıl önce çekilen kablolar slikondan atmış ve taş gibi olmuş modem ise 6 yıl öncesinin modemi. Yeni üyelere bile daha bir pespembe davranıyorlar.

Bulunduğum ildeki süperonlineye yönlendirdiler adam diyorki modemi getiririz ama yeni modemlerin hepsi sorunlu her 15 günde bir kayıt oluşturursunuz.

Kablolama ise sadece 1 kere yapılıyormuş.Yahu ben başka firmaya geçsem sonra süperonlineye geçsem tıpış tıpış gelip kabloları döşemeyecek misiniz, diyorum ses seda yok .

SON 4 YILIN KESİLEN modem parasını geri alabilir miyiz sonuçta ilk verdikleri modemi kullanıyorum ama halen modem parası alıyorlar. BU modemler kiralık mı ederi nedirki yıllardır parasını alıyorlar.

Bu konuda ne yapmalıyım sizce?

Son düzenleyen moderatör:

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
6-) Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade -kullanmanız o konuyu kirleteceğinden dolayı önermiyoruz.

Bir daha konu üzerinde değişiklik yaparsanız uyarı vermek zorunda kalacağım. Bir moderatörün yapmış olduğu değişikliği tekrar değiştiremezsiniz.

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6

Bir daha konu üzerinde değişiklik yaparsanız uyarı vermek zorunda kalacağım. Bir moderatörün yapmış olduğu değişikliği tekrar değiştiremezsiniz.
Anlamadım babacan , senin düzelttiğini nerden anlıyoruz? Mesaja ekleme yapıp yanlış yazılan yeri düzeltmeye çalıştım konu benim mesaj benim o ne enteresan kural öyle. Biz ne dertte sen ne derttesin kardeşim

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,298
Bu platformun bir kuralları var ben o kurallar çerçevesinde gitmesini sağlayan kişiyim.

Kardeşiniz değilim, teşekkürler. :)

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Bulunduğum ildeki süperonlineye yönlendirdiler adam diyorki modemi getiririz ama yeni modemlerin hepsi sorunlu her 15 günde bir kayıt oluşturursunuz.
Bu söyledikleri gerçek. Durmadan sorun yaşıyorum yeni nesil modemlerle.
SON 4 YILIN KESİLEN modem parasını geri alabilir miyiz sonuçta ilk verdikleri modemi kullanıyorum ama halen modem parası alıyorlar. BU modemler kiralık mı ederi nedirki yıllardır parasını alıyorlar.
Bu konuya gelince dikkat edin size modemi satmıyorlar kiralıyorlar. Bu yüzden iade ücret isteyemezsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablo olayına gelince söylediğin de haklısın. Kabloları yenilemelerini istiyorsan sözleşme bitince aboneliği kapattır. Tüm tesisatı sök. Sonra yeni abonelik için başvuru yap mecbur tesisat çekecekler.

Son düzenleme:

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bu söyledikleri gerçek. Durmadan sorun yaşıyorum yeni nesil modemlerle.
Bu konuya gelince dikkat edin size modemi satmıyorlar kiralıyorlar. Bu yüzden iade ücret isteyemezsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablo olayına gelince söylediğin de haklısın. Kabloları yenilemelerini istiyorsan sözleşme bitince aboneliği kapattır. Tüm tesisatı sök. Sonra yeni abonelik için başvuru yap mecbur tesisat çekecekler.

Müşteri hizmetleri 2. defa aradı durumu tekrar anlattım, bizim yeni modemler çok iyidir diye baya bir övdü buradaki elemanda hepsi sorunludur,diyor. Gene başa döndük yani .

Modemin kullanıcıya kiralanıp kiralanmadığını sormayı unuttum. Eğer kiralanıyorsa güzel kar ediyorlar.

Bir daha üyelik yenilersem aynen öyle yapacağım kabloları komple sökeceğim.