Superonline kullananlar memnun mu?

Bu konuyu okuyanlar

emre5589

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Superonlline 59.99 tllik kotasiz internetini alacagim ins. Kullanan varsa hizi nasil ve memnun musunuz?

onlyMirana

Asistan
Reaksiyon puanı
34
AKKsı 50gb olan mı? ben kullanıyorum tavsiye etmem 5 güne akk doluyor bilemedin 12 gün

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
69 TL ye 50 mbit 100 GB kotalı tarifesi var. İndirmeleri gece yaparsan yetecektir diye düşünüyorum.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Benimki kotalı ama senin yapacağın paket tercihiyle değişecek şeyler ben hizmetinden çok memnunum. Öncelikle 25 mbps hız veren paketi kullanıyorum ve bu hızı sonuna kadar kayıpsız alabiliyorum. Kotam dolduğunda ise hızım rezalet seviyeye düşmüyor, yine hem indirme hemde sayfalarda gezinme olsun rahatlıkla gidebilecek şekilde bir hızla devam ediyorum. Ayrıca arıza olduğundada mağdur olmadım. Arıza kaydımı oluşturduktan hemen sonra cebime internet yollandı ve hızlı şekilde bir ekip gelip sorunumu düzeltip ayrıldı. Tabii bu benim başıma gelenler, kendi adıma memnun olduğumu belirteyim.

emre5589

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Gerek kalmadi altyapi yok dediler sansima sıcim bu altyapiyi nasil baglatacagiz acaba ve ne zaman gelirler baglamaya?

yesilyurtomr90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ilk mesajım umarım faydalı olur. Kardeşlerim eğer mahallenizde süperonline fiber yoksa almayın. Çunki turktelekom altyapısını kullanıyor ve size fiber vermiyor. Ben bunu alirken bilmiyordum daha sonra ögrendim oda gene nasil oldu bakin gecen ay arkadaşim turktelekom kullaniyor fiber geldi dedi bende heyecanla superonline aradim fiber kullanmak istiyorum dedim.turktelekom altyapisini kullaniyor ya hani. Arkadaslar cevabi cok guzel oldu. Turktelekomun fiber altyapisinin oldugu yere baska firma giremiyormus öyle karar almislar aralarinda. Kendileride fiber veremiyor turktelekomundakinide vermiyolar. Sözleşmemin bitmesini bekliyorum kisacasi. Bunlari araştirarak kullanmayi dusunun.