Superonline Fiber İnternet

Bu konuyu okuyanlar

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Sanırım yeni farketmişsiniz bunu,biz bir yıldır bunu konuşuyoruz zaten :) Yalnızca Türkiye'nin her yerine hizmet veremeyen sadece birkaç mahallede olan bir hizmet ne kadar ciddiye alınabilir emin değilim.

sakral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım yeni farketmişsiniz bunu,biz bir yıldır bunu konuşuyoruz zaten :) Yalnızca Türkiye'nin her yerine hizmet veremeyen sadece birkaç mahallede olan bir hizmet ne kadar ciddiye alınabilir emin değilim.
arkadışım madem böle bir yötem var neden ttnet pazarın en büyügü olarak böle bir sistemi göz ardı ediyor:hammer:

panther76

Superlative Сasual Dating - Verified Ladies
Reaksiyon puanı
21
çünkü yaygın değil belli şehirlerde belli bölgelerde kullanılıyor.

kryyltkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ttnetten nefret ediyorum yıllardır kazıklanıyoruz ve adamlar çok vurdumduymaz. superonlineyi aradım geçmek istiyorum dedim bulunduğunuz yerde altyapı yok dediler. Site yönetimiyle irtibata geçin bizimle irtibata geçsinler altyapınızı oluşturalım diyorlar. Bizim sitenin de bunun için çoğunluğunun onayı gerekli ki bu da malumunuz neredeyse imkansız. Anlayacağınız geçemiyorum ttnete bağlandım kaldım nefret verici bir durum.

futbol874

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar istabulun göbeği okmeydanında feber alt yapı yok. Eğer şikayetvar.com a şikayet edersek yani protesto gibi bişey sadece okmeydanı deil belki 81 yada 65 ile yaydırabiliriz