Superonline Fiber 260 bin Aboneye Ulaşıyor

Bu konuyu okuyanlar

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
ille site olacak yirmi daireden aşağı apartman olmayacak gibi bir şartları var. nasıl bir şey anlamadım. adam gibi döşe kablonu millet bir süper şirket gelse de bizi ttnin kazık fiyatından kağnı hızından kurtarsın diye dört dört onaltı göz olmuş bekliyor. isteseler çok rahat beş milyon aboneye ulaşırlar.bir sene zarar eder en fazla. ikinci sene amorti eder üçüncü sene gelsin karlar. millet de kurtulur işte adsl zırvasından. adsl artık kesmiyor arkadaş. bir film bir güne inmiyor olmaz öyle şey. :D

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
süperonline önce adam gibi 10 mbps bağlantı versin, sonra 1000 mbps hızından bahsetsin. sömürücü türk telekom bile adil kullanım kotası uygulamazken süperonline uyguluyor. kotalı olduktan sonra ne yapayım fiberi? üstelik sadece downloada değil, uploada da kota koymuşlar.

röportajı yapan editöre de tesüflerimi iletiyorum. sorulabilecek o kadar çok soru varken salatadan muhabbet etmiş.

cosmosfb

Asistan
Reaksiyon puanı
0
süperonline önce adam gibi 10 mbps bağlantı versin, sonra 1000 mbps hızından bahsetsin. sömürücü türk telekom bile adil kullanım kotası uygulamazken süperonline uyguluyor. kotalı olduktan sonra ne yapayım fiberi? üstelik sadece downloada değil, uploada da kota koymuşlar.

röportajı yapan editöre de tesüflerimi iletiyorum. sorulabilecek o kadar çok soru varken salatadan muhabbet etmiş.

superonline sana ne vaad ediyorsa onu veriyor. ayrıca ben 20 mbit baglantıyı çok iyi alıyorum max download: 1.9 mb/s gördüm . ttnet de bu hızı görürsen ttnet'e helal olsun onu geçtim ttnet ile adil kullanımı aşman biraz zor oluyor zaten.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
superonline sana ne vaad ediyorsa onu veriyor. ayrıca ben 20 mbit baglantıyı çok iyi alıyorum max download: 1.9 mb/s gördüm . ttnet de bu hızı görürsen ttnet'e helal olsun onu geçtim ttnet ile adil kullanımı aşman biraz zor oluyor zaten.
ben ttnet 16 mb bağlantı kullanıyorum. 1.6 mb hıza çok rahat ulaşıyorum. hatta 1.7 leri gördüğüm oluyor. daha önce de 8 mb kullanıyordum ve 900 kbs hıza çok rahat ulaşıyordum. bugüne kadar da her ay aşmama rağmen hiç hızım düşmedi.

C-4

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ille site olacak yirmi daireden aşağı apartman olmayacak gibi bir şartları var. nasıl bir şey anlamadım. adam gibi döşe kablonu millet bir süper şirket gelse de bizi ttnin kazık fiyatından kağnı hızından kurtarsın diye dört dört onaltı göz olmuş bekliyor. isteseler çok rahat beş milyon aboneye ulaşırlar.bir sene zarar eder en fazla. ikinci sene amorti eder üçüncü sene gelsin karlar. millet de kurtulur işte adsl zırvasından. adsl artık kesmiyor arkadaş. bir film bir güne inmiyor olmaz öyle şey. :D

site 20daire gibi şartlar yok 6 daireli apt.lara bağlandığı pek çok örnek var ama mantıklı olarak yüksek kullanım sayısı olabilecek yerlere öncelik veriyorlar

totleben

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Siz kullanıyor musunuz? Kotayı gerçekten uyguladıklarına emin misiniz? Yanlış anlamayın emin olmak istiyorum. Bazı kişiler kota uygulamasının yapılmadığını söylemişti.

TTNET'de ne vaad ediyorsa onu veriyor. 8 mbit'e kadar diyor hattının elverdiğince o hızı sana veriyor. Zaten "'e kadar" yazmalarının sebebi bu. Adil kullanım kotasıda uygulanmıyor. Bizzat kendim test ettim.

Eğer superonline adil kullanım kotasını uyguluyorsa gerçekten kötü. Bu durumda TTNET'i bırakanlar niye bıraktım diye pişman olabilirler. Hele upload kotası uygulanıyorsa o dahada kötü :)

hüseyin123

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
halkin cebini kurutan ttnet in borusu yavaş yavaş susuyor :D ttnetin kullandigi bakir kablolar tipki osmanli devrinden kalma demir yollari gibidir. artik devir fiber optik devridir. turkcellin adsl hizmeti vermesi veya enazindan verdigine dair reklam yapmasi, rekabet unsuru acisindan ic acici

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Siz kullanıyor musunuz? Kotayı gerçekten uyguladıklarına emin misiniz? Yanlış anlamayın emin olmak istiyorum. Bazı kişiler kota uygulamasının yapılmadığını söylemişti.

TTNET'de ne vaad ediyorsa onu veriyor. 8 mbit'e kadar diyor hattının elverdiğince o hızı sana veriyor. Zaten "'e kadar" yazmalarının sebebi bu. Adil kullanım kotasıda uygulanmıyor. Bizzat kendim test ettim.

Eğer superonline adil kullanım kotasını uyguluyorsa gerçekten kötü. Bu durumda TTNET'i bırakanlar niye bıraktım diye pişman olabilirler. Hele upload kotası uygulanıyorsa o dahada kötü :)
hayır ben kullanmıyorum ama forumda son dönemde kotaya takılan, hızının düştüğünü söyleyen çok kullanıcı var. süperonline de kotaya göre fiyat belirlemiş zaten. fiberkolik, fibersever, fibergezer.

http://superonline.net/bireysel/kampanyalar/keyfini_katla.aspx

cosmosfb

Asistan
Reaksiyon puanı
0

kota uygulanıyor ben canlı örneğiyim ve uploaddan aştım. ttnet de hat kopmaları olabiliyor. ttnet hattı problemi servisleri problemli çözemiyorlar o da problem. ayrıca superonlinedan pahalı diye biliyorum! ben 20 mbit'e 50 lira veriyorum.

darkeagle37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir buçuk yıldan beri kullanıyorum ve çok memnunum arada ufak sorunlar oluyor ama hiç önemli değil bu kalitede devam etsinler ttnet e öğretsinler nasıl internet hizmeti verilirmiş :D

vestham

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kayseriye de altyapı bekliyoruz.Turkcell superonlineden...

Ozgurky

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Eğer müşteri hizmetlerine işiniz düşmezse TTNet adil kullanım limiti uygulamıyor. Bu ay aramak zorunda kaldım, müşteri hizmetlerindeki kadın hattımı kontrol edip de download miktarımı görünce direkt düşürdüler hızımı :)