Süperonline fazla İnternet Hızı

Bu konuyu okuyanlar

EmrecanReis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba Ben Superonline Fiber kullanıcısıyım, normalde hızım 24Mbps ve 5Mbps upload hızım mevcut ama bugün test yaptığımda, 100 mb dowload 96-97 arası upload hızı alıyorum. İndirme testi yaptım saniyede 12.5 MB ile indiriyor, bu hız normal mi? Yani ben daha öncede böyle bir olay yaşadım o zaman 650 MB dowload 300 MB upload alıyordum superonline.

Müşteri hizmetlerini aradım düzeltiler, neden diye sorunca karşıdaki müşteri temsilcisi net bir cevap vermedi. şimdi ben bu hızda kullanmaya devam edersem sorun olur mu? Ve en çok merak ettiğim bu arıza nereden kaynaklı?

Not: Hiç bir şekilde VPN ve IP'yi etkileyen programlar kullanmıyorum.
2223333.png

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Kalsın böyle eğer bir ceza keserlerse benim haberim yoktu normalde sabit ... alıyordum birden bire böyle bir şey oldu falan dersin ama ceza keseceklerini sanmıyorum. Bu arada 650 MB download alırken ne diye müşteri hizmetlerini aradın? Bari tüm oyunları indirseydin de arasaydın...

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Sözleşmenizde ne kadar tutar ödeyeceğiniz yazıyor zaten, bu tutarın üstünde para talep edemezler. Yüksek hızı silah zoruyla almıyorsunuz ki, şirket veriyor ve bu, şirketin sorunu. Üzümünü yiyin bağını sormayın, boş verin.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Sözleşmenizde ne kadar tutar ödeyeceğiniz yazıyor zaten, bu tutarın üstünde para talep edemezler. Yüksek hızı silah zoruyla almıyorsunuz ki, şirket veriyor ve bu, şirketin sorunu. Üzümünü yiyin bağını sormayın, boş verin.

Katılıyorum, ek olarak sizin indirme hızınızın 100Mbps olması ve bir şey indirirken 12.5 MB ile indirmesinin bir alakası yok. İndirdiğiniz linke bağlı bir durum o.