Superonline 1000MB Dolandırıcılığı

Bu konuyu okuyanlar

erkan33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Superonline Mersin / Mezitli 'de bulunan ofisimize 98 gün önce Superonline' den 1000 MB internet üyeliği aldık. 3 ay faturası ödendiği halde herhangi bir hizmet alınamadı. Sorun olduğuna dair dönüş yapıyoruz eleman gönderiyorlar. Gerekli sorunu üstte iletiyor fakat 98 gündür üstten hiçbir cevap gelmiyor. İLK 3 AY 500 TL sonrasın Ayda 1000 TL ücret olmasına rağmen en düşük paketin hızında bile internet alamıyoruz. Yetkililer sadece eleman gönderip sorunu tekrar tekrar duymakla yetiniyorlar.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_4.jpg

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Superonline Mersin / Mezitli 'de bulunan ofisimize 98 gün önce Superonline' den 1000 MB internet üyeliği aldık. 3 ay faturası ödendiği halde herhangi bir hizmet alınamadı. Sorun olduğuna dair dönüş yapıyoruz eleman gönderiyorlar. Gerekli sorunu üstte iletiyor fakat 98 gündür üstten hiçbir cevap gelmiyor. İLK 3 AY 500 TL sonrasın Ayda 1000 TL ücret olmasına rağmen en düşük paketin hızında bile internet alamıyoruz. Yetkililer sadece eleman gönderip sorunu tekrar tekrar duymakla yetiniyorlar.Ekli dosyayı görüntüle 24575 Ekli dosyayı görüntüle 24576

Turkcell İletişim Merkezine git kardeşim.Adamlara anlat bu durumu.Eğer 1 haftada bu sıkıntım düzelmesse iptal edeceğim de.Olmassa eğer sebebi ile iptal et.Hani 700 800 lerde olsa sorun değilde 3 nedir şaka gibi :)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Turkcell İletişim Merkezine git kardeşim.Adamlara anlat bu durumu.Eğer 1 haftada bu sıkıntım düzelmesse iptal edeceğim de.Olmassa eğer sebebi ile iptal et.Hani 700 800 lerde olsa sorun değilde 3 nedir şaka gibi :)
İptal ücretinden ne haber ? Tamam o ücreti ödeyip iptal ettirmesi daha akıllıca da çoğunlukla insanlar bu ücreti ödemek istemedikleri için kapattıramıyorlar. Turkcell'den hizmet alınmaması gerektiğini daha önce de söyledim, internette kaç tane konu, yaşanmış olay var. Hala birileri alıyorsa ne diyim ? Ablam da demin bana soruyor bir Turkcell paketini kaç aydır fatura çok yüksek mevlalarda geliyor ve internet yavaş, bağlantı kesiliyor, hala akıllanmamış ki AKN'li tarife satıyormuş Turkcell hala.

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
İptal ücretinden ne haber ? Tamam o ücreti ödeyip iptal ettirmesi daha akıllıca da çoğunlukla insanlar bu ücreti ödemek istemedikleri için kapattıramıyorlar. Turkcell'den hizmet alınmaması gerektiğini daha önce de söyledim, internette kaç tane konu, yaşanmış olay var. Hala birileri alıyorsa ne diyim ? Ablam da demin bana soruyor bir Turkcell paketini kaç aydır fatura çok yüksek mevlalarda geliyor ve internet yavaş, bağlantı kesiliyor, hala akıllanmamış ki AKN'li tarife satıyormuş Turkcell hala.

Hocam kanun diye birşey var.İfadende arama veya mail kaydı varsa sıkıntı olmaz.Geçen arkadaş dava açtı ttnete.32 mbps lik hız alıyorlar 8 mbps veriyorlar ,paketim daha pahalı dedi.Bir gram ücret almadılar modemde yanına kar kaldı.Eğer normal iptal ettirse 400 tl girerdi ama ttnete girdi.Eğer hakkınızı aramassanız boyun eğerseniz adamlar kullanıcı bana boyun eğiyor diye tabi bişey yapmaz.Turkcell servisini kullanıyorum mobilde.Hızım 80 den aşağı görmüyor.Paket aşımı olmuyor.Şuana kadar turkcell dışında memnun kaldığım ne bir firma nede müşteri hizmetleri var.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
İl tüketici hakem heyetine başvurabilirsin. Düzeltmezlerse cayma bedeli olmadan iptal edebilirsin.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
sorun modem kaynaklı olmasın?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Modem çözüm olmazsa btk'ya başvurun

M

Murat Burç

SDN Okuru
Şu ülkede dolandırıcı olmayan bir şirket yok mu?
Gittikçe umudumu kaybediyorum.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Kolaya kaçmak için dolandırıcılığa kaçma gibisi yok bu ülkede :) Ne ararsan var yani
--- Gönderi Güncellendi ---
BTK ya şikayet et hakkını ara ''Turknet'e'' geçiş yap orda en azından böyle yamukluk yapmazlar aylık 1000TL ödeyen birisiysen bu durum çok ciddi senin için

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,118
bir optik kablo var mı?
2015-02-28 17.54.51.jpg

superonline yazan şeye giren sarımsı kablo optik kablo.

Osman6134

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sorun büyük ihtimal modemden kaynaklanıyor. Çalıştığım giyim mağazasında da superonline kullanılıyor ve ara sıra internet erişim problemi oluyordu. Modem değiştirme talep ediniz..

erkan33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sorun çözülmüştür Konu kapatılabilir. Teşekkürler