SuperKarga.Com, SDN Çatısı Altında!

Bu konuyu okuyanlar

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
hayırlısı olsun vardır bi bildikleri ....

magex

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Abi tavsiyem türkçe alan adı alınmamışken almanız süperkarga.com(xn--sperkarga-q9a.com)

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Beklediğim bi gelişmeydi. Hayırlı uğurlu olsun Hakkı abi, müthiş bi büyüme gerçekleşiyo son zamanlarda, devamı gelir inşAllah.

Ben oyun***'i bekliyorum (:)

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Artık çok klişe olucak ama hayırlı olsun :)

murat.saglam

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
iyi dilekleriniz ve önerileriniz için çok teşekkür ediyoruz arkadaşlar. hepimize hayırlı uğurlu olsun diyoruz.

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Demek SDN de artık alımlara başladı. Tekele hayır diyorum :DDDD Yakında SDN alternatifleri diye aramalar mı başlar acaba :DDDDD

sleeper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İlk başlarda sinir bozucu reklam gibi geliyordu haberdeki link'e tıklayınca SDN değilde başka bir site açılınca deliriyordum.Artık hayırlısı deyip geziniriz içerde...

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bir haber okumak için 10 kere tıklarız artık. Ne diyelim hayırlısı olsun.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
belliydi zaten böyle bir atak olacağı verilen haberler ve linklerden sonra siteye gösterilen destek meğer siteye el koymak içinmiş :D kaleyi içten fethetmek diye buna derim taktik güzel :D

GetSomeRest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
TAsarımı sdn den güzel. Ayrıca tek noloji haberlerini niye veriyorlar madem sdn ye bağlıysa. Demekki sdn artık yerini SK ya bırakıyor.

-Hewal-

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Öncelikle hayırlı olmasını diliyorum . sdn vasıtası ile eskiden link verilip oraya gidiliyordu sitenin eski halinde klasik türk haber sitlerinin yaptığı gibi 10 fotoğraf 10 farlı linke bölünüp uyuz etmişti beni bu anlyışın bırakılması sunulan fotoların tek sayfada verilmesi temennim olur tasarım konusuna gelince şimdiki hali için söylüyorum arkaplan artı sayfa tasarımı begendiğim şu iki siteyi anımsattı webrazzi ve dizimag sade şatafatsız ve rahatsız etmeyen bir tasarım bir kaç haber okudum gözleri yormuyor bir dip not olarak güzeli arka planı reklamlar ile doldurmamanız ayrı bir temennim olur hani reklam olsun ama farklı bir şeyler bulun gözümün içine içine sokulmasın.

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Hayirli olsun. Cok iyi dusunmusler. Sektore yeni bir soluk getireceklerine eminim.

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sizden tek isteğim sk'da yapılan haberleri getirip buraya başlık atıp linklememeniz. Ha öyle bişey yapmamız lazım diyorsanız ya ayrı bir haber akışı olsun ya da kıyısına köşesine logo atın sk'ya yönlendirileceğimizi bilelim ona göre girelim. Hatta daha güzel fikir hiç 2 tık uğraştırmayın bizi habere tıkladığımızda direk o sitedeki haber açılsın.Tabi bu iki site arasında döngü oluşturabilecek linkler koyun mesela her iki sitede de site logoları yanyana dursun kolayca siteler arasında gezinebilelim. O geçmişteki haberler neydi öyle başlığı atıp linki koyup geçiyordunuz hem sdn den hem de o siteden nefret etmiştim o dönemler.

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
hayırlı uğurlu olsun:) zaten takip ettiğim bi yerdi.

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Shiftdelete'yi daha pek çok farklı platformda görmek dileğimle, hayırlı uğurlu olsun diyorum.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
linke tıklıyorum direk süperkarga'ya yöneliyor anasayfa'dan bile artık,buna sinir olmaya başladım

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Görselde logo var. Gitmek istemiyorsan tıklamazsınız olur biter. :)