SuperKarga.Com, SDN Çatısı Altında!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Sinema, dizi, oyun, kitap, müzik ve DVD konularında haber, makale ve inceleme yazıları hazırlayan, 2012 yılında ShiftDelete.Net editörlerinden Yusuf Canpolat ile Murat Sağlam tarafından kurulan SuperKarga.Com sitesiyle yolumuza birlikte devam etme kararı aldığımızı büyük bir mutlulukla duyurmak istiyoruz.

Geçtiğimiz ay duyurduğumuz ShiftDelete.Net Ar-Ge ofisinin ardından tüm ekibimizi heyecanlandıran bir diğer haberi daha sizlerle paylaşmak istiyoruz.

SuperKarga.Com, SDN Çatısı Altında!

Bu gelişmeyi ilk duyanlar olarak, neler söylemek istersiniz?

Buyurun ;)

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
hayırlı olsun o vakit :)

isveçli

Profesör
korktugumuz basimiza geldi:thumbup:
ne diyelim

SwateR

Dekan
Hayırlısı olsun. SDN her geçen gün büyümeye devam ediyor. :flowers:

Son_Mohikan

Asistan
Allah'tan şöyle birşey demediniz, bundan sonra Shiftdelete, yayın hayatına Superkarga.com diye devam edecektir..
Şaka bir yana da hayırlı uğurlu olsun...

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
güzel mesajlar için teşekkür ederim arkadaşlar.
isveçli ve MyNickname neden böyle düşündünüz, aklınızdaki sorulara birinci ağızdan cevap vereyim ;)

K /\ /\ N

Profesör
Yani valla sanki benim içimi okuduz yav. Yani şurada nezamandır internet kullanıcısıyım ve böyle bir site görmedim. Sitede gezince sanki kendimi okuyorum. Yok böyle güzel bi site. Şimdiden hayırlı olsun. Herşey yavaş yavaş. Bakalım daha ne sürpizler var. Sizin adınıza çok sevimdim valla. Hayırlı olsun.

raxetul

Profesör
Daha önce SDN haberlerinde içeriksiz olarak sadece başlık atılıp SüperKarga sitesine link içeren haberler için baya tepki göstermiştim. Hala bu şekilde haber yazılarına karşıyım.

O zaman önerim, eğer SK'ya forum kuracaksanız bizi yormayın, SDN hesapları orada da geçerli olsun ya da SDN forum altında SDN ve SK diye iki ana başlık(ya d bölümlerin yanında hangi site ağırlıklı olduğunu belirten kısaltma falan) altında olsun ve SK'dan da bu foruma gelinebilinsin.

SDN ana sayfasında kardeş site olarak kesinlikle SK banneri olsun. İnanın haber içinde link görmektense merakla ve zamanla bu banner üzerinden SK'ya daha fazla ziyaretimiz olacaktır.

cengaver51

Dekan
Daha önce SDN haberlerinde içeriksiz olarak sadece başlık atılıp SüperKarga sitesine link içeren haberler için baya tepki göstermiştim. Hala bu şekilde haber yazılarına karşıyım.

O zaman önerim, eğer SK'ya forum kuracaksanız bizi yormayın, SDN hesapları orada da geçerli olsun ya da SDN forum altında SDN ve SK diye iki ana başlık(ya d bölümlerin yanında hangi site ağırlıklı olduğunu belirten kısaltma falan) altında olsun ve SK'dan da bu foruma gelinebilinsin.

SDN ana sayfasında kardeş site olarak kesinlikle SK banneri olsun. İnanın haber içinde link görmektense merakla ve zamanla bu banner üzerinden SK'ya daha fazla ziyaretimiz olacaktır.

güzel bi fikir

Koca Adam

Profesör
raxetul a katılmakla birlikte güzel gelişme adına sevindim... hayırlı olsun

stat counter