Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Munitionis

Profesör
Böyle diyerek kişileri itham edemezsin Erenberk.
Eğer bir üye hakkında böyle bir fikriniz varsa o kişiyi ifşa edin ve gerekiyorsa banlayın.
Burada beni veya bir başkasını töhmet altında bırakmaya hakkınız yok.
Çocuk bahçesi söyleminde çok seviyesiz bir yaklaşımdı,
Bu forum haricindeki her platforma böyle yaklaşıyor olmanız üzücü.

Bu üslubu sana, değer veren birisi olarak hiç yakıştıramadım.
Hayırlısı olsun.
Çok saygı değer abim sana laf edecek insanlardan en sonunlarından biriyim heralde bu forma katkıların kuşkusuz benden çok çok fazladır ama erenberk abinin sözlerinden lafı cımbızla çekip yorumlamışsın şahsen aranızdaki durumları bilmiyorum ama konu anladağım kadarıyla biraz fazla sıcak durumda inşallah aradaki sorunları halledebilirsiniz benim gözümde bu forma büyük renk katan insanlardan birisin.

friendly

Rektör
Çok saygı değer abim sana laf edecek insanlardan en sonunlarından biriyim heralde bu forma katkıların kuşkusuz benden çok çok fazladır ama erenberk abinin sözlerinden lafı cımbızla çekip yorumlamışsın şahsen aranızdaki durumları bilmiyorum ama konu anladağım kadarıyla biraz fazla sıcak durumda inşallah aradaki sorunları halledebilirsiniz benim gözümde bu forma büyük renk katan insanlardan birisin.
Erenberk benim bu forumda farklı değer verdiğim üye & yöneticilerden birisidir, aramızda benim bildiğim hiç bir sorun olmadı şimdiye kadar.
Lafı cımbızla çekmemin gerekçesini yukarıda "giskur11" arkadaşıma cevaben dediydim, tekrarlamayayım.
Güzel düşüncelerin için ayrıca teşekkür ederim, bil mukabele.

giskur11

Profesör
Erenberk benim bu forumda farklı değer verdiğim üye & yöneticilerden birisidir, aramızda benim bildiğim hiç bir sorun olmadı şimdiye kadar.
Lafı cımbızla çekmemin gerekçesini yukarıda "giskur11" arkadaşıma cevaben dediydim, tekrarlamayayım.
o zaman erenberk 1 ay boyunca uğraşıp hiçkimseye dokunmayacak ama herkezi ilgilendirecek bir yazı yazsın bunu mu istiyorsunuz anlamadım ki her yazdığında biri karşılık veriyor sanki erenberk anayasa komisyonunda yetkili o kadar derin nasıl düşünsün o anlık yazılmış bir yazı.

friendly

Rektör
o zaman erenberk 1 ay boyunca uğraşıp hiçkimseye dokunmayacak ama herkezi ilgilendirecek bir yazı yazsın bunu mu istiyorsunuz anlamadım ki her yazdığında biri karşılık veriyor sanki erenberk anayasa komisyonunda yetkili o kadar derin nasıl düşünsün o anlık yazılmış bir yazı.
Bizde durumu burada mesajlaşarak açıklığa kavuşturuyoruz işte.

erenberk

Reis
Onursal Üye
O konuda haklısın zaten o laf hoş olmamış, bilerek söylememiştim gene de kırdıysam seni özür dilerim.

Munitionis

Profesör
Olayın sıcaklığı yüzünden galiba herkes üzerinde çok düşünmeden yazıyor.
Amacım birilerini töhmet altında bırakmak değildi yanlış anlamayın. Çocuk bahçesi lafım öylesineydi öyle üzerinde derin düşünerek altına gizli anlamlar falan yükleyerek söylemedim. O an öyle düşünüp yazdım ama biraz kötü bir yaklaşım olmuş kabul ediyorum, sildim orayı. Bizim dışımızdaki platformlara saygı duymasaydık zaten oraya üye olanları çok zaman önce banlayabilirdik. Bir üye başka bir platformun da aynı zamanda üyesi olabilir bunda zaten yanlış bir şey yok. Yanlış dediğimiz şey burayı karalayarak üyeleri o platforma yönlendirme çabasında olanlar ki onlara bile hemen bir yaptırım uygulamıyoruz ta ki belli bir sınırı geçene kadar.
Şeklinde kendisini düzeltmiş erenberk abi kendini.Dediğim gibi olayın sıcaklığı geçip düzgün bir şekilde konuşulursa sorunlar çözülür heralde mühim olan hatayı kabul edebilmek konuya girmek bana düşmezdi ama fikirlerimi belirttim umarım kimseyi kızdırmamışımdır.

moderatör olmak kolay değil insanlar ile uğraşmak hiç kolay değil Allah sabır versin güç versin ...

azen63

Profesör
Bu sadece benim düşüncem değildir. "İnsan değilsin" demek bir hakarettir bu kadar basit. O mesajlar moderatörlere başka üyeler tarafından şikayet edildi, ilk etapta bizim gözümüzden kaçmış çünkü konu hemen sayfa atlamış. Bunun anlamı bir tek ben gördüm de ben müdahale ettim demek olmuyor. İstersen tüm moderatörlere soralım benimle aynı fikirdeler mi değiller mi ama yok pardon senin gözünde hiçbirimiz insan değiliz! Sana ceza vermek yerine uyarı verdim ama sen uyarı sanki bir cezaymışçasına abarta abarta kendi düşüncelerini insanlara benimsetme çabasıyla anlatıp forumda kendi reklamını yapma peşindesin. Bu arada hata yapıp iki kez uyarmışım sonuncusu ceza olacaktı, düzeltiyorum.
Senin Gibi Birisine Yazmaya Degmez.... salla sallayabildiğin kadar...

djvietnam

Profesör
azen63 abi seni banlandılar biliyordum :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -
friendly mod olayım ilk işim seni banlamak yehahahhha :)

negatif düşünceleri bırakın pozitif düşünün geçmişe değil geleceğe bakın moderatörler herkese eşit davranıyor onlara anlayışla yaklaşın onlada size anlayış göstersin onlarda insan duyguları var.

Neutral

Profesör
Hepsinden memnunum anlayışla karşılıyorlar üyeleri. 2 ceza aldım ama ban değil ufak şeylerdi benim hatam tamamen koyu harf ve yanlış yere konu açma tabii sonradan forum denen şeyin ne olduğunu öğreniyorsunuz :)

İlgilenen kişilerden seçiyorlar ve yöneticilerin seçimleri isabetli diye düşünüyorum. Görüşüm bu.

The Virus

Doçent
Forumda eskiden çok aktif olmuyordum, artık daha çok aktif olacağım. Bu nedenle bir fikrim yok. Ama bu rütbeye geldiklerine göre görevlerini iyi bir şekilde yerine getiren kişilerdir herhalde..

stat counter