Süper Cuma Yazılım indirimleri 2019

Bu konuyu okuyanlar

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Merhaba, Süper Cuma 2019 yazılım indirimlerini bu baslik altindan sizlere duyurmaya calisacagim :) Faydalanmak isteyen kisiler bu baslik altindan takip edebilirler!

Not: Linklere tikladiginiz zaman indirimler otomatik olarak uygulanacaktir.

BlackFriday_600_500.jpg

CCleaner Professional 50% indirim sayfası
CCleaner Professional Plus 50% indirim sayfası

Stellar Data Recovery
* En Çok Satan Yazılımlarda % 87 İndirim!
* Bu teklif 19 - 28 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
Windows, Mac ve Enterprise için en iyi yazılım paketleri.
Stellar Windows Paket Ürünleri
Windows Data Recovery + Photo Recovery + Repair for Video + Repair for Photo + Converter for Audio Video + Repair for Excel + Repair for PowerPoint + BitRaser for File
Kurumsal Paket Ürünler
Toolkit for Exchange + Toolkit for Outlook + Toolkit for File Repair + Toolkit for Data Recovery
Stellar indirim Sayfası

Sophos Home Premium % 50 indirimli
Bu teklif 8 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
Sophos Home Premium indirim Sayfası

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Bari Windows 10 Home Pro lisnsını ucuzlatsalar.
1.200 TL'ye lisans mı olur?
Onun yerine evimdeki GM Discovery ve S4 Mini'yi tamir ederim, kendim.

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Bari Windows 10 Home Pro lisnsını ucuzlatsalar.
1.200 TL'ye lisans mı olur?

Böyle büyük firmalar bu tür aybasi yilbasi cart curt indirimlerine katilmazlar :) bunlar agar abi. Orjinal lisansli windows 7 ile windows 10'a yükseltme yapin bedavaya gecis yapin derim hala devam ediyor :) Sonrasinda isterseniz temiz bir format ile mis gibi bedavaya windows 10 kullanirsiniz!

Son düzenleme:

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
7o70snrflj4DC97C9A468DBDC7C

24 Kasım - 7 Aralık 2019 tarihleri arasinda gecerlidir!
Avira Prime 50% indirime git

Black Friday ve Cyber Monday için tüm ESET Consumer ürünlerinde %40 indirimden yararlanın!
29 Kasım - 2 Aralık 2019 tarihleri arasinda gecerlidir! (Küçük ve orta ölçekli işletmeler için)
Eset 40% indirime git

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Haklisiniz ama TR sinirlari disinda, (biz satin almayiz!) satin almak icin firsat bekleyen kisilere bunlar veli nimet! Aksi halde 99% indirim olsun yine de alici olmayan kisi icin bir anlami yok :) Maksat sitede icerik olsun diye burada paylasiyorum.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Haklisiniz ama TR sinirlari disinda, (biz satin almayiz!) satin almak icin firsat bekleyen kisilere bunlar veli nimet! Aksi halde 99% indirim olsun yine de alici olmayan kisi icin bir anlami yok :) Maksat sitede icerik olsun diye burada paylasiyorum.
Başlığa istinaden paylaştım; sadece TR'de geçerli olanlar için yazılı olsaydı paylaşmazdım.
Buna benzer dijital bir ürün almıştık; "Lisans, ABD, Kanada ve Latin Amerika dışındakiler için satılık değildir veya aktivasyon için uygun değildir." yazsa da ürün için ödeme muhtemelen gerçekleşir ve ürün satın alınabilir nitekim ürünü etkinleştirmek için ilgili lokasyona dair VPN kullanmak gerekecektir. VPN kullanmak yasal olsa da çözümü etik dışı oluyor.

Teşekkürler. ;)

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Benim paylastigim link global hangi ülkedeyseniz direk oradaki yetkili satici sitesi aciliyor :) Evet, kaspersky böyle bölge bölge farkli indirim oranlari sunuyor ve lisans anahtari sadece o bölgede aktivasyon yapiyor. Suan bu 50% indirim dünya capinda gecerli ve sanirim sadece Hindistanda 40% indirim orani vardi gibi hatirliyorum :) Sizin paylasiminizda bir sikinti sorun yok hocam, yola devam icerik üretiyoruz :)