Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
%C5%9F%C3%BCkr%C3%BC-%C3%B6zy%C4%B1ld%C4%B1z-k%C4%B1%C5%9F-g%C3%BCne%C5%9Fi-efe-mete-kimdir-420x233.jpg

18 Şubat 1988 yılında İzmir'de doğan Şükrü Özyıldız kısa süre içerisinde Türkiye'de en çok sevilen oyuncular arasında yer aldı. Kendisinden iki yaş küçük bir kız kardeşe sahip olan Şükrü Yıldız, eğitimini tamamladıktan sonra özellikle oyunculuk alanına yönelerek kendini bu alanda geliştirdi.

Kafes Dövüşü Yaptı

Farklı bir hayat hikayesine sahip olan oyuncu, dövüş merakı ile kafes dövüşlerine katıldı. Üstelik eğitim döneminde eğitimini geliştirmek adına Portekiz'e Erasmus'la giden oyuncu burada kafes dövüşlerine katıldı.

Daha sonrasında Türkiye'ye dönüş yapan Şükrü Özyıldız, özellikle oyuncu olmaya karar verdikten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ne katılarak burada oyunculuk eğitimi aldı.

Şükrü Özyıldız Hangi Dizilerde Yer Aldı?

Kısa süre içerisinde televizyon dizilerinin aranan yüzlerinden olmayı başaran Şükrü Özyıldız, özellikle 2011 yılında yayınlanan Derin Sular adlı dizi ile birlikte ilk deneyimini de yaşadı. daha öncesinde pek çok farklı Tiyatro ve reklam projelerinde yer alan Şükrü Özyıldız 2013 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Benim Hala Umudum Var dizisi ile birlikte bu alanda en önemli projelerinden birisibwde imza atmış oldu.

2014 ve 2015 yıllarında Şeref Meselesi, 2015 yılında Star TV'deki Tatlı Küçük Yalancılar’da ekranlarda yer alan Şükrü Özyılmaz, 2016 yılında özellikle Kış Güneşi adlı dizide başrol oynayarak bu alanda başarısını göstermişti. Y

akışıklılığıyla tanınan Şükrü Özyılmaz sosyal medya üzerinden de binlerce kişi tarafından takip ediliyor.