Şuana kadar kullandığınız en iyi tarayıcılar

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Adblock Plus kurun ayarlardan dediğim ayarın tikini kaldırın yoksa önünüze google dahil bir çok reklam alanın reklamları gelecektir
Şu anda sıkıntı yok olursa kullanırım ama yine de teşekkürler.:)

wMwMw

Profesör
Reaksiyon puanı
96
Mobilde İE mecburen
Pc de ezelden beri Firefox gerisi boş benim için.

The Zoe

Asistan
Reaksiyon puanı
59
1 GB Ram var. Tepe, tepe sömürmesinler.. :D

The Zoe

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Canlanalım !!!! :D

Konu sabitlenene kadar devam. :cool:

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Telefon ve tablette Android için Opera ve arada Firefox; masaüstünde yeni gözdem Vivaldi. Vivaldi dışında genellikle Opera(eski Opera hasretindeyiz) ve Firefox kullanıyorum. Ayrıca bir kenarda Chrome Canary, Opera DEV ve Maxthon da duruyor. Tabi bunların dışında masaüstünde pek çok tarayıcıyı da denemişliğim var: QupZilla, UC Browser, Comodo Dragon/IceDragon, Yandex, SeaMonkey, SlimJet, Waterfox, CyberFox, Sleipnir gibi. Alternatif olarak denediklerimden en iyileri ise Yandex ve belki Comodo' nun tarayıcıları.
Sonuç olarak internette en çok Vivaldi' yle vakit geçiriyorum. :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Vakti zamanında arkadaşlara varıncaya kadar kurdum Adblock'ı ama daha sonra o da işe yaramadı.:confused:
uBlock Origin kullanabilirsin. Adblock ve Adblock Plus'a göre daha performanslı.
uBlock Origin

Bu arada önceden Firefox kullanırdım. Tabi yaklaşık 10 yıl öncesi bu :D Chrome'dan vazgeçemiyorum şuan.
Mobilde ise arada Safari ve Firefox, çoğunlukla Chrome

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
uBlock Origin kullanabilirsin. Adblock ve Adblock Plus'a göre daha performanslı.
uBlock Origin

Bu arada önceden Firefox kullanırdım. Tabi yaklaşık 10 yıl öncesi bu :D Chrome'dan vazgeçemiyorum şuan.
Mobilde ise arada Safari ve Firefox, çoğunlukla Chrome
Safari gerçekten çok güzel bir tarayıcı ben şayet sevdim Laptop'da ise Chrome'a geri döndüm.:)