Şuan note 8 alsam pişman olur muyum

Bu konuyu okuyanlar

Cagri13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aslında s10e modelini almayı düşünüyodum ancak note serisi daha fazla hoşuma gittiği için s10e ile yakın fiyatta olan note 8 dikkatimi çekti ancak alsam keşke S10e alsaydım diye pişman olur muyum?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Olursun. S9 Plus ile bile pişman olursun. O fiyatta alınacak tek samsung cihaz s10e

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 8 kullanıcısı olarak cihaz her yönüyle güzel tasarım olsun kamera olsun şuaki amirallerin gerisinde kalmaz ama o fiyata alınmaz artık aynı fiyata s9 plus s10e gibi cihazlar var ekran boyutu sıkıntı olmayacaksa s10e almak daha mantıklı yoksa s9 plus ta alabilirsin

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Ben olsam s9 plus alırdım. Note 8 eski kaldı biraz çünkü

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Kablosuz şarjın S6'dan beri olduğunu biliyorum :D ancak sormamın sebebi ürün bilgisi kısmında S10 serisinin yazmamasıydı.DeX sizce olmazsa olmaz mıdır?
Her yıl bu ürün yenileniliyor, S10 ailesi için bu çıktı, istersen yenisini al daha fazla para ver :) Ama bu ürün daha hızlı şarj ediyor sanırım.
Dex aman aman bi özellik değil telefonu bilgisayardan kullanıyorsun al tarafı, iş için kullanıcaksan mantıklı olabailir ama günlük öylesine ise hiç boşa para parcama.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Her yıl bu ürün yenileniliyor, S10 ailesi için bu çıktı, istersen yenisini al daha fazla para ver :) Ama bu ürün daha hızlı şarj ediyor sanırım.
Dex aman aman bi özellik değil telefonu bilgisayardan kullanıyorsun al tarafı, iş için kullanıcaksan mantıklı olabailir ama günlük öylesine ise hiç boşa para parcama.
Amacım kendi telefonumu şarj etmek bir Galaxy Watch'ım yok arkadaşlarımın telefonunu da düşüneceğimi sanmıyorum.İki bölme gereksiz o yüzden :D .DeX konusu zaten bir hevesti...Cevaplarınız için sağolun ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Onda da şarjı gitmiyor ısınıyor vs sorunlardan bahseden çok s9+ daha garanti olmazmı ondan dolayı önerdim. Gerçi ben olsam o bütçeye mi 9 alırdım.
O fiyatta alınacak tek cihaz S10e tek Samsung cihaz değil. Tek cihaz.
Mi9un kamerasında Ois yok erkan desen Samsung amiral amoled ile eşdeğer değil.
Sd855 mi 9820 mi seçimi var sadece gerisi s10e