şuan macbook pro almalı mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

wokerss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şuanda apple da eğitim indirimi ile macbook pro 4900 tl ve 900 tl lik çek veriyor.(beats solo2 wireless kulaklığı hediye).yalnız kampanya eylülde bitecek.yani kampanya amacı sanıyorum ki yeni macbook pro için stokları eritmek.
Soruma gelirsek ;
sizce şuan görece eski nesil macbook pro + kulaklık mı almalıyım yoksa eylül ekim gibi yeni macbook pro yu mu beklemeliyim? ayrıca yeni çıkacak macbook pro çok fiyat farkı olur mu şuankiyle,olursa ne kadar olur?

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Valla ona takıldım hocam[emoji4] eğer yazılım mühebdisliği içinse işini uzun yıllar görür yeni seriye çok para vermene gerek yok bence

wokerss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla ona takıldım hocam[emoji4] eğer yazılım mühebdisliği içinse işini uzun yıllar görür yeni seriye çok para vermene gerek yok bence
yani çok yüklenecek bir şey yapmayacağım da acaba yeni nesiller arası çok fiyat fark eder mi? yani 500-1000tl farkedecekse şimdi alayım,yok hayır 500 lira belki ederse bekleyeyim yani

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
900 tl indirim varmış +500 de fiyat farkı konulursa 1400 tl bemce az para deyil yanlız macda çok anladığım bir konu deyil yazılım okuycakmışın senin programlarını her türlü kaldırır fatta fazla bile gelir bence yeni seri almana gerek yok

SucsuzGenc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Macbook çok gösterişli bi bilgisayar fakat sistemi kötü diye biliyorum değmez bence.

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Macbook çok gösterişli bi bilgisayar fakat sistemi kötü diye biliyorum değmez bence.
Hocam sistem için almıyor arkadaş ilk sorum zaten nite macbook alıyorsun olmuştu. Arkadaş yazılım yazıcak bu bilgisayarda zaten maclar yazılım için üretilmiş denebilir

wokerss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Retinalı Macbook Pro oyun dışında (az çok oyun da oynatıyor bulabilirsen) bütün işlerini sorunsuzca görür. Yanına da beats kulaklık güzel gider diye düşünüyorum. Appleın işi belli olmaz. Yeni macbook belki seneye tanıtılır. Bekleyebilirsen bi eylülü bekle bak yeni macbook çıktıysa hoşuna gittiyse al. Yoksa alırsın şuan düşündüğün bilgisayarı. Her türlü götürür zaten.

wokerss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Retinalı Macbook Pro oyun dışında (az çok oyun da oynatıyor bulabilirsen) bütün işlerini sorunsuzca görür. Yanına da beats kulaklık güzel gider diye düşünüyorum. Appleın işi belli olmaz. Yeni macbook belki seneye tanıtılır. Bekleyebilirsen bi eylülü bekle bak yeni macbook çıktıysa hoşuna gittiyse al. Yoksa alırsın şuan düşündüğün bilgisayarı. Her türlü götürür zaten.

tam eylülde kampanya bitiyor hocam,eylülde alırsam kulaklık hediyesi olmayacak.