su tv trt 4k aciyormu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Naber0

Üyecik
lg lerde rgbw olayi varmis. lg 43uk6470plc modelide bundan etkilenmis. bu yuzden 3k mi ne oluyormus. 4k oldugunu trt4k eger açıyorsa cihaz gercek 4k'ymıs. eger degilse değişik modellere yonelecem. aranizda bu modeli kullanan biri varsa trt 4k ekleyip acarsa bana yazarsa sevinirim

simdiden tesekkurler

grezimonk

Profesör
Yasaklı
lg lerde rgbw olayi varmis. lg 43uk6470plc modelide bundan etkilenmis. bu yuzden 3k mi ne oluyormus. 4k oldugunu trt4k eger açıyorsa cihaz gercek 4k'ymıs. eger degilse değişik modellere yonelecem. aranizda bu modeli kullanan biri varsa trt 4k ekleyip acarsa bana yazarsa sevinirim

simdiden tesekkurler
o tvler 4 K 3K diyenlere bakma W için ekstra piksel var... LG düşmanı samsung botlarının uydurması o... + duvara astır...

Windows 8.1

Profesör
arkadaşler bence arçelik,vestel vb. hiç bulaşmayın. vestel aldım (2013 model çünkü ilk çıktığında aldım) pişman oldum bi smart tv bile düzgün değil, internetli ama internet tarayıcısı yok.

arkadaşler bence arçelik,vestel vb. hiç bulaşmayın. vestel aldım (2013 model çünkü ilk çıktığında aldım) pişman oldum bi smart tv bile düzgün değil, internetli ama internet tarayıcısı yok.
saçmalama 2019 dayız ve Vestel çok ilerledi bizim Arçelik tvlerde sorun yok garantisi daha iyi lg alıpta rezil olmak var fıtratında...

stat counter