Şu Turkcell reklamı hakkında

Bu konuyu okuyanlar

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Sayfalarda altta çıkan Turkcell reklamında kapat butonunu tıklamama rağmen neden her seferinde hala yeni sayfa açılıp beni Turkcell'e yönlendiriyor?

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
[MENTION=325419]nikney[/MENTION] Genelde sitelerdeki reklamlardan bende çok rahatsız oluyordum. Chrome ye sırf bu yüzden geçiş yaptım. adbblock plus uygulaması bu konuda net çözüm sağlıyor. Ayrıca bu vesileyle chrome tarayıcının diğer yönlerden de çok kullanışlı olduğunu gördüm.

KyA27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sen buna şükret seni Turkcell style şarkısına yönlendirmemişler :D

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
@nikney Genelde sitelerdeki reklamlardan bende çok rahatsız oluyordum. Chrome ye sırf bu yüzden geçiş yaptım. adbblock plus uygulaması bu konuda net çözüm sağlıyor. Ayrıca bu vesileyle chrome tarayıcının diğer yönlerden de çok kullanışlı olduğunu gördüm.
Chrome'u kullanmamamın tek nedeni kapattığımda otomatik olarak geçmişi silmemesi. Beni uygulama kullanmak zorunda bırakamazlar. Tamam reklam yapsın sorun değil de kapata bastığımda niye hala yeni sayfa açmaya ayarlanmış onu anlamıyorum.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Chrome'u kullanmamamın tek nedeni kapattığımda otomatik olarak geçmişi silmemesi. Beni uygulama kullanmak zorunda bırakamazlar. Tamam reklam yapsın sorun değil de kapata bastığımda niye hala yeni sayfa açmaya ayarlanmış onu anlamıyorum.

:) Ben uygulama kullanıyorum ama Chrome için değil. Pc periyodik bakımı için. Sen de haftada bir kere ya da belirli aralıklarla ayarlardan kendin silebilirsin. Ben bunu hiç sorun olarak düşünmemiştim ama düşünsem bile bu zahmete değerdi... Forever Chrome diyorum. :)

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yok hergün CCleaner'la zaten bir iki süpürürüm ortalığı da yine de yük gibi hissediyorum üstümde. :D