Şu sıralar PS3 almak mantıklı mı ?

Bu konuyu okuyanlar

iWeDo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar xbox 360 sahibiyim ama ps3 te almak istiyorum exc oyunları için sizce ps3 almak mantıklı mı sene sonunda 4 çıkacakken... gerçi ilk çıkan seriler genelde sıkıntılı oluyor karar veremedim bir türlü

ediperdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ps3 fiyatları takip ettiysen çok düştü ps4ün çıkması uzun bir süre daha ps3ü etkilemez çıkacak oyun yine çıkar tahminimce yüksek bir fiyattan çıkacak zaten fiyat farkına vereceğin parayla çok daha fazla oyun almış olursun

iWeDo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ps3 fiyatları takip ettiysen çok düştü ps4ün çıkması uzun bir süre daha ps3ü etkilemez çıkacak oyun yine çıkar tahminimce yüksek bir fiyattan çıkacak zaten fiyat farkına vereceğin parayla çok daha fazla oyun almış olursun

evet şuanda 446 tl 12 gb slim kasalar

ediperdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slim kasa var bende de move, orjinal oyun derken çok masraf ettim ama birçok mağaza kampanyalarında movela beraber veriyor ki movesuz olmaz

iWeDo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
move a gerek yok zira kinect yetiyo fazlasıyla dediğim gibi sadece exc oyunlar için düşünüyorum ps3 ü ki şuanda gg den aldım 420 tlye geldi

monster557

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
move a gerek yok zira kinect yetiyo fazlasıyla dediğim gibi sadece exc oyunlar için düşünüyorum ps3 ü ki şuanda gg den aldım 420 tlye geldi
sanırım 12gb slim aldın sence 12 gb yeterlimi yani ileride sorun çıkarır mı?

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
PS4 desem uygun oyunların, uygun fiyatlara ulaşması zaman alır. Ama şimdi PS3 ve oyun fiyatları daha makul seviyelerde olabileceği için alınabilir.

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
PS3 iyidir Ps4 Ü Çoğu kişi bilmicek bile pes kitte şanşın artar :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı şekildeyiz kardeşim aldığına pişmanmısın:confused1:

iWeDo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sanırım 12gb slim aldın sence 12 gb yeterlimi yani ileride sorun çıkarır mı?

eski notebooktaki hdd yi taktım sata zaten girişi xbox gibi yandan takılıyo şuan gayet memnunum gow serisini ve uncharted falan oynuyorum :)

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
4 çıksın 3ün fiyatları iyice düştü ayrıca forza motorsports 6 galiba ps3e çıktı 4e çıkmayacaklarno açıkladılar ;)

harkk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence almak mantıklı al kullan. ps4 önce bir çıksın ilk önce ellerindeki hatalı malzemeler tükensin piyasadan . sonrasındada gider alırsın ps4 ü

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Bu soruyu sorduğunuza göre PS3 ya da Xbox 360'ınız yok diye tahmin ediyorum.

Yeni konsolların çıkması ve Türkiye'ye gelmesi yıl sonunu bulur. Ayrıca Türkiye'deki vergilerden dolayı yeni ürün olduklarından pahalıya gelecekler. PS3 ve Xbox 360'ın ise fiyatları düşecek. Dikkatli araştırırsanız çok temiz ikinci el konsollar bulabilirsiniz.

Ben tercihimi Xbox 360'dan yana kullanmıştım ama yeni nesilde PlayStation 4'ü tercih edeceğim. Size de PlayStation 3 öneririm. Oyunlarını bulmak daha kolay. Özellikle eski oyunlarının ikinci elleri çok ucuz. Metal Gear Solid, inFamous, Uncharted, God of War, Heavy Rain, Heavenly Sword ve yeni oyun Last of Us gibi bir çok Exclusive oyunu oynayabilirsiniz. Üstelik God of War 3, inFamous 2, Killzone 3 gibi oyunlar Türkçe dil seçeneğine sahip.