Su artıcısı veya su arıtma cihazı tavsiyesi? Hangisi iyi?

Bu konuyu okuyanlar

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
b_1962012114045649.jpg

Bu cihazı kullanıyorum şimdilik fena değil

sergenokur1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim su arıtma cihazı almadan önce şunları bilmende fayda olacak.

cihazların filtre sıralaması ve çalışması söyledir;

1. filtre: çamur filtresi,

2. filtre: klor filtresi,

3. filtre: önceki 2 filtreden kaçan pislikleri tutan filtre,

4. filtre: kireç filtresi,

5. olan filtre değil tatlandırma basamağı. hindistan cevizli filan koyuyorlar.

Almayıp düşünüp de görüntüsüne aldanıp kesinlikle almamanı öneririm. Ve en kaliteli su arıtma cihazlarında piyasanın alt değerinde indirimle satan online siteleri araştırabilirsin. Benim su arıtma cihazı olarak İstanbul Su Arıtma l rosuaritma.com konusunda önerebileceğim royal elit 8 filtreli su arıtma cihazı olabilir. İnternetten yorumlarına bakarakta almanda fayda olacaktır.

mugemurat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İzmir temsilciliğini yapıyorum size en sağlıklı en kaliteli ve ekonomi yapabileceğiz Türkiyenin lider markası için yardımcı olabilirim.Müge 05319874082.

aarda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türksu Delüx 2014 modeli gerçekten çok güzel. Model güzel olduğu kadar destek ve ilgi de güzel. Sattıkları ürünün arkasında duruyorlar. En ufak bir sorun olduğunda her an ulaşabiliyorsunuz. Destek hizmetleri harika. Hem firmadan hem de Türksu Delüx 2014 modelinden çok memnunum. Suda hiç kireç olmuyor. İçimi çok güzel. Şiddetle tavsiye ederim. Aynı zamanda 7 aşamalı. Yedek parça sorunu yok. Yerli bir ürün.
sizin bu firmanın sahibi olduğunuz forumlarda kanıtlanmış insanları kandırmayın.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
8 yıldan beri su arıtma cihazı kullanıyoruz. Çok güzel bir icat çok da memnunuz. Tavsiyem alacağınız su arıtma cihazı en az 5 ve üzeri filtreli olsun. 5. Ci filtre suya tat veriyor. 6 filtreli ve üzeriolan arıtma cihazlarında suyun ph değerini dengeleyen filtre var bu filtre suya daha da ayrı kaliteli tat veriyor

homepure

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ucuz fiyatlı su arıtma cihazları önermem NSF SERTIFIKALI ARITMA CIHAZ KULLANIN.
BENIM KULLANDIĞIM FIYATI 2000 TL. ÖZELLIKLERI ZATEN TASARUF YAPTIRIYOR...IRTIBATA GEÇEBILIRSINIZ.05323972560

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-02-08-11-44-29-1.png
    Screenshot_2018-02-08-11-44-29-1.png
    338.7 KB · Görüntüleme: 896

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
Bu cihazlardan kullandım,satın alan da bir çok tanıdığım var. Yalnız beğenenler şunda aldanıyor ona değinmek istiyorum. Diyorlar ki " öyle iyi arıtıyor ki tadı bir harika" . Malesef öyle değil. Cihaz suyu resmen saf suya yakın süzüyor,mineralleri de süzüyor, tatlandırıcı membran filtreden (hindistan cevizi vb.) geçiyor yani cihaz arıttığı için su lezzetli hale gelmiyor. Öte yandan ufak boyutlu olanların ağır metallere karşı başarımının düşük olduğunu bir çok uzmanda söylüyor. Elbette ekonomik, pratik ama bir bebeğe su içirmek için hangisi daha güvenli? Damacana, kullan at pet mi yoksa arıtıcı mı hepsinin sıkıntıları var malesef.

gtadoktor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
normal arıtma cihazları saf su üretir bu doğrudur. ama doğru tasarlanmış bir ro cihazı size dünyanın en iyi suyunu verir örneğin antioksidan 9,5pH alkali su üreten royal green cihazlarını kullanmadan arıtma cihazları hakkındaki ön yargılarınızı atamazsınız suyunu tets edin gerçekten 9,5pH alkali mineralli su üretiyor ürünün tüm filtreleri nsf ve fda tarafından sertifikalı üstelik Lux Su Arıtma

lexmarkdemon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
%100 yerli diyerek aldığım türksu marka cihazın içinden lg parçaları çıktı bir hafta sonra elime ulaştı duş başlığı artı su arıtma 1180 tl verdim ürün elime ulaştı ama bir haftadır servis ortada yok adamların servi numarasını arıyorum bana diyor öğlen gelicem öğlen arıyorum diyor akşam gelicem akşam arıyorum açmıyor. Türksuya 1180 vereceğime 450 tl.lik alsaydım hiç olmazsa kendim usta çağırır takardjm 550 TL'ye mal olurdu

lexmarkdemon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
%100 yerli diyerek aldığım türksu marka cihazın içinden lg parçaları çıktı bir hafta sonra elime ulaştı duş başlığı artı su arıtma 1180 tl verdim ürün elime ulaştı ama bir haftadır servis ortada yok adamların servi numarasını arıyorum bana diyor öğlen gelicem öğlen arıyorum diyor akşam gelicem akşam arıyorum açmıyor. Türksuya 1180 vereceğime 450 tl.lik alsaydım hiç olmazsa kendim usta çağırır takardım 550 TL'ye mal olurdu
Az önce firma ben aradı servis kendi servisleri değil anlaşmalı servis olduğunu söylediler. Konu ile ilgili özür dileyip 3 yıllık hediye filtre göndereceklerini söylediler

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
[QUOTE="gulumsu06, post: 4719881, member: 72872"...[/QUOTE]
trol :p

Son düzenleyen moderatör:

mechulshift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2020 için güncelleyelim. 1000-1500 TL arası pompalı marka/model önerisi olan var mı?

mechulshift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aldık bakalım sıkıntı yok gibi.
muadil sayılabilecek bu fiyatlarda bir kaç alternatif

gtadoktor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Corona virüsü insanları arıtma arayışına itmeye başladı temiz su elde etmek için arıtma bazi olağanüstü durumlar için şart sanırım

mechulshift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Corona virüsü insanları arıtma arayışına itmeye başladı temiz su elde etmek için arıtma bazi olağanüstü durumlar için şart sanırım
katılıyorum, aslında çok para değil. 1-2 yılda parası çıkıyor ve sağlıklı su içiyorsunuz. yeter ki filtre değişimlerini geciktirmeyin.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Çantamda su taşır oldum.. WaterBOX kullanıyorum ve çok memnunum..

Reaksiyon puanı
9

Hakantoris

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,242
Merhaba arkadaşlar,

Su arıtıcısı konusunda tavsiyeniz var mıdır? Sakarya'daki ailem alacak. İhlas Aura Cebilon Compact ürünü getirmişler evde denemişler. İyi güzel ama 1.300 TL fiyat çekmişler. Bana yüksek gibi geldi.

Sizin önerdiğiniz bir marka veya model var mıdır? Yoksa bu fiyat iyi midir?
Hakkı abi 2012de 1300 tl arıtma için çok pahalı . Biraz geç cevap verdim :D

SavcıErdem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Türkiye'de bir kaç marka haricinde, Görünüşü ve müşteri yorumları iyi olan marka bulamadım maalesef, uzun Yıllar yurtdışında yaşamamdan dolayı belkide adi plastik malzemeden yapılmış gvi geldi bir çoğu banai Ama E ticaret Sitelerinde öüşteri yorumlarıyla öne çıkan bir kaç marka var, Onların birini tercih etmek derektiğinizi düşünüyorum.

mechulshift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ova arıtma truva modeli bir defa tankın üstünden su kaçırmış su taşma sistemi olduğu için kesmiş suyu. aradık servisi geldi ilgilendiler. sıkıntı yok şimdilik

mechulshift

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son tereyağı dostum:) ben sürekli yazıyorum bu konuya. bir gelişme oldu onu ekledim eski sayfalara bakabilirsin.:)

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
688
bende düşünüyorum , önerilere ihtiyacım var

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Water BOX kullanıyorum ve memnunum. Geçen gün bakım yaptırdım tüm filtreler vs. değişti 440 TL ücreti tuttu.