Su Arıtma Cihazı Tavsiyesi Ve Satın Alma Süreci Nelerdir ???

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gtadoktor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar. Adım Ömer Eryaman ve ben Ankara AO Smith Ana Bayinde çalışıyorum. gtadoktor un üslubuna istinaden yazmak istedim. Efendim öncelikle tavrınız hoş değil. Su arıtma piyasası maalesef Türkiye'de çok kirli ve gerçekten araştırma yapmadan alışveriş yapmamakta fayda var. Ama kimsenin sadece 1 marka söyleyip gerisi ali cengiz demeye hakkı yok. Bunu söylemeden önce araştırma yapması gerekir. 16 yıldır sektörün içerisindeyim ve gerçekten dünyada yada Türkiye'de rüştünü ispatlamış en az 5 marka sayabilirim. Araştırma yapmadan arıtma almanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Alırken dikkat etmeniz gerekenler ise; menşei, sertifikaları, müşteri memnuniyeti( en spesifik araştırma şikayetlere bakmak). Özellikle bu 3 hususta rüştünü ispatlamış bir marka tercih edebilirsiniz.

Fabrikanın çin'de olduğunu biliyorsunuz dur umarım menşei yazmışsınız da sattığınız ürünün
20200405_011441.jpg

Alp Arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adsız.png

gtadoctor farklı bir forum sitesinde firma yöneticisi forum forum gezip diğer markaları yerip kendi markasını yüceltmeye çalışıyor. Bu forumda sadece bıyıklı profil resmi koymuş. Bende araştırma yaparken fark ettim.

gtadoktor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 94173
gtadoctor farklı bir forum sitesinde firma yöneticisi forum forum gezip diğer markaları yerip kendi markasını yüceltmeye çalışıyor. Bu forumda sadece bıyıklı profil resmi koymuş. Bende araştırma yaparken fark ettim.
Beni herkes tanır forumlarda ayrıca bu konuda nerde Royal Green tavsiye etmişim forum forum gezenler belli ben 10 yıldır webde forumlarda yazıyorum her merkayida tavsiye ediyorum dikkat ettiysen üsteki mesajda ihlas alın demişim

Bizim gizli saklı bir işimiz yok ki Facebook ile giriş yapıldığı için burda gta doktor geçiyor

Ayrica Forum DH da Royal Green Firmasini Temsil ediyorum açık ve net bu gizli birsey degilki her yerde de fotoğrafım var ben gizleniyorum hatta kendi adımda Web sitem bile var www.galiparduc.com

Bana sorsaydın ben sana söylerdim zaten ??

ayseyilmaz35

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Uzun zaman bende çok araştırmalar yaptım. Açıkçası ihlasa çok baktım zamanında babamlar almıştı ama ciddi pahalı olduğunu düşünüyorum. Daha sonradan kullanan bir arkadaş tavsiyesiyle Spring Water markasını almaya karar verdim. Yukarıda bahsettiğiniz tüm sertifikalara sahip filtreler kullanıyorlar . Gerçekten suyun kalitesi ve lezzeti çok güzel aldığımdan beri çaydanlığım da daha kireç olmadı.Düşünenler için 11 aşamalı ürünleri var onu tavsiye ederim. Türkiyeye ücretsiz montaj ve kargo hizmetleri var.Müşteri hizmetleri konusunda bir tel kadar yakın ve çok yardımcı olmaktadır kesinlikle pişman olacağınızı sanmıyorum. Spring Water aldığı parayı sonuna kadar hak eden firma?

Sertac Aylin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biz Zamanında Yurt Dışından Gelirken Bir Cihaz Getirmiştik, sanırım yıl 2005 felandı, Almanya da BU ürünler Türkiye'ye nazaran çok daha önce kullanıma sunulduğu için, Türkiye'de de satılan ürünler vardı fakat bizim getirdiğimiz cihazın suyu gibi su üretemiyordu, evimize o dönem ihlas gelip tanıtım yapmış ve bizim kullandığımız ürünü görünce suyu tadınca,, pazarlamacı dumur olmuştu, :) Sonrasında Ürünler öyle bir gelişti ki bizim kullandığımız cihaz bir işe yaramaz duruma geldi. bizde o dönem bir tane markasını hatırlamıyorum ama bir su arıtma almıştık, son 5 yıldırda bu aldığımız su arıtmayı kullanıyorduk. Geçenlerde istanbula akraba ziyaretine gittiğimizde, Amca Oğlunun evinde bir su içtim, bu nedir dedim. bu suyun markası ne vs dedim arıtma dediler. neyse konuyu daha fazla uzatmayayım, Üşenmedim Gittim Mutfakta Arıtmaya Baktım dıştan bisey anlaşılmıyo tabi. markasının fotosunu çektim. Balıkesire Döndüğümüzde Oğlana arattırdım. satın aldım bitane. Su içince, Su İçtiğimi Anlar oldum. Burada Marka vs paylaşabiliyormuyuz bilmiyorum ama, Spring Water Ürünün Markası.

ynkzrlq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Biz Zamanında Yurt Dışından Gelirken Bir Cihaz Getirmiştik, sanırım yıl 2005 felandı, Almanya da BU ürünler Türkiye'ye nazaran çok daha önce kullanıma sunulduğu için, Türkiye'de de satılan ürünler vardı fakat bizim getirdiğimiz cihazın suyu gibi su üretemiyordu, evimize o dönem ihlas gelip tanıtım yapmış ve bizim kullandığımız ürünü görünce suyu tadınca,, pazarlamacı dumur olmuştu, :) Sonrasında Ürünler öyle bir gelişti ki bizim kullandığımız cihaz bir işe yaramaz duruma geldi. bizde o dönem bir tane markasını hatırlamıyorum ama bir su arıtma almıştık, son 5 yıldırda bu aldığımız su arıtmayı kullanıyorduk. Geçenlerde istanbula akraba ziyaretine gittiğimizde, Amca Oğlunun evinde bir su içtim, bu nedir dedim. bu suyun markası ne vs dedim arıtma dediler. neyse konuyu daha fazla uzatmayayım, Üşenmedim Gittim Mutfakta Arıtmaya Baktım dıştan bisey anlaşılmıyo tabi. markasının fotosunu çektim. Balıkesire Döndüğümüzde Oğlana arattırdım. satın aldım bitane. Su içince, Su İçtiğimi Anlar oldum. Burada Marka vs paylaşabiliyormuyuz bilmiyorum ama, Spring Water Ürünün Markası.

Bende Buna benzer bir durumla karşılaşıp satın aldım söylediğiniz ürünü henüz 1 yıl olacak, hepsi aynı filtreyi kullanıyor ne fark olabilirki diye düşünüyordum... spring water kendi özel filtrelerini ürettiklerini öürendim. hatta kendi filtrelerini üreten bir iki firmadan biri, diğerlerinin filtreleri aynı, üstünde marka ne olursa olsun, filtre önemli bu tür cihazlarda.

Sevgide

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
11
Araştırmadan satın aldığımız su arıtma cihazından sonra Bizde Acı Bir tecrübe ile, Spring Water'a Geçtik nihayet... Karşı Komşumda içtiğim sudan sonra bizimki neden bu şekilde su vermiyor diye firma ile kavga bile ettim. ama.... şuan depoda duran hiçbir işe yaramayan ve iki bin tl ödediğimiz bir su arıtma cihazı var bir de 1500 tl ye aldığımız ve 1 seneyi geçkin süredir kullandığımız cihaz. :( paranız çok ise deneye deneye en son alacağınız cihaz, Spring Water Bunu Çok net söyleyebilirim. gerisi cidden hikaye.

ElvinDanışman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Size spring water önerebilirim gönül rahatlığı ile, yıllardır kullanıyoruz. hiçbir problem yok. miss gibi su.. bu arada bu ürünü bu kadar kullanan insan olduğunu görmek insanı doğru cihazı aldığı için mutlu edio.. :)

drhelin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar, Piyasada bulunan Birkaç Saçma Sapan Ürün Kullandıktan sonra, spring waterın 11 aşamalı 12 lt ürününü aldım. alırken firmayı o kadar çok yerde duydum ki. bu üründe istediğim gibi çıkmazsa su arıtma olayını komple kapatıcam diye düşünüyordum. ama, beklentimden ötesini karşıladğını söyleyebilirim. ve gönül rahatlığı ile önerebilirim. müşteri memnuniyetinin bu ne kadar fazla olduğunu şimdi anlıyorum artık.
kesinlikle gözardı etmeyin derim.

Sametİşbilen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Birkaç Gün önce iş yeri içinde bir ürün satın aldık, sprngten, kesinlikle adamlar bu işi biliyor arkadaşlar. ve çok titiz bir şekilde istenilenden fazlasını sunuyorlar. mükemmel hizmet çok teşekkür ediyorum spring water

furgen_6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lifetech in 11 aşamlı modelini aldım ve inceledim. Belki faydası dokunur dursun:

konusanadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
o arıtma cihazı bu arıtma cihazı... hikayeler hikayeler, burada biz onu kullanıyoruz çok memnunuz biz bu markayı kullanıyoruz çok memnunuz diye yazanların hepsi algı yönetimi peşinde,... bir bilişim uzmanı olarak bunu çok net biliyorum. insanlara yalan yanlış bilgi vermekten vazgeçin artık. türk su alman su cart su curt su... yav he he diyesi geliyor en sonunda insanın. bu ürünlerin hepsi fason... ( Şimdi bu yorumu yaptıktan sonra herkes sen hangi markayı önereceksin diye bekliyor doğal olarak. ama ben marka önermicem size. ) Zamanında Sektörle dirsek temasında olduğum için çok net şunu söyleyebilirim size. Ürün değil hizmet atın alıyorsunuz. ürünün buradaki önemi %20 bilemedin %30 çünkü sürekli belirli aralıklarla filtre değiştireceksiniz. belki cihazınızda su kaçağı olacak. ya da başka bir problem yaşayacaksınız. aradığınız zaman karşınızda sizinle ilgilenen sattığı ürünün arkasında duran bir firma bulmaya çalışın. bunu da araştıracağınız yer. burası değil arkadaşlar. e ticaret platformları. yani burada yorum yapanlar fason kişiler,,, 10 yorumdan biri gerçek kullanıcı emin olun buna.
E ticaret platformlarında ürünü satın alan kişilerin yanında ürünü satın aldı yazar. işte o kişinin yazdıklarına tecrübelerine güvenin. gerisi hikaye. Hepsiburada n 11 trendyol bu sitelere bakın. zatn iyi birtanesini bulmuş olursunuz.

Tek tek Ürün Şöyle olmalı Böyle Olmalı demiyeceğim Benden Daha çok bilgisi olan kişiler olabilir ürün hakkında. ama İncelediğiniz zaman karşınıza bir kaç firma çıkıypr.

bunlar AO simith , İsminden ve piyasadaki yerinden dolayı İhlas, Spring water, ve espring belki bir kaç tane daha çıkar yorumlardan ama gerisi hikaye... emin olun.... bu konuya da bu şekilde noktayı koymuş olalım bence. okeyto

Sametİşbilen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çinde üretilen Üürnler Eskiden Algılandığı gibi maalesef kötü değiş artık. tabii ki bunu bütün ürünler için söytlemek mümkün değil. Ama Alibaba sayesinde, üreticilerin globalleşmesi sonucunda ithalat ihrarac yapmaya çalışan firmalar, Bazı Standartlara uymak zorundalar. doğal olarak Bir çok belgeyi alıyorlar. bu belgelere sahip firmalar, Avrupa Standartlarıona uydukları için global anlamda rahatlıkla satış yapabiliyorlar.
Yaaaaaaaaannnniiiiiii uzun lafın kısası, Çin'deki üreticiler, Globalleştikçe, Çin Malı Kavramı Dünya Üzerinde Değişmektedir.

İTİRAZI OLAN!!!!!!

bang1

Profesör
Reaksiyon puanı
1,760
Çinde üretilen Üürnler Eskiden Algılandığı gibi maalesef kötü değiş artık. tabii ki bunu bütün ürünler için söytlemek mümkün değil. Ama Alibaba sayesinde, üreticilerin globalleşmesi sonucunda ithalat ihrarac yapmaya çalışan firmalar, Bazı Standartlara uymak zorundalar. doğal olarak Bir çok belgeyi alıyorlar. bu belgelere sahip firmalar, Avrupa Standartlarıona uydukları için global anlamda rahatlıkla satış yapabiliyorlar.
Yaaaaaaaaannnniiiiiii uzun lafın kısası, Çin'deki üreticiler, Globalleştikçe, Çin Malı Kavramı Dünya Üzerinde Değişmektedir.

İTİRAZI OLAN!!!!!!
Ben bu konuya yazı yazdığımı unuttum. Nereden buldun bu konuyu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...