Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Bu konuyu okuyanlar

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
524
Hayatımda hiç anime izlemedim. Önce hangisini izleyim?

animelerde filmler gibi konular var , ne tarz film seversiniz ? Mesela vurdulu kırdılı bişey arıyorsanız black lagoon önerebilirim. Mmorpg dünyalarını seviyorsanız sword art online , derin bol göndermeli bişeyler arıyorsanız ergo proxy 'e bakabilirsiniz.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Finallerden sonra izlemek istediğim animeler
Toradora
Gekkan Shoujo
Charlotte
Nanatsu no Taizai (4.sezon)
Hafızamdan silinsin tekrar izleyim dediğim anime
FMA Brotherhood
Dr Stone ve Shield Hero 2.sezonunu psikopat gibi bekliyoruz

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
524
Az önce the kings avatar'ın (Quanzhi Gaoshou) 2.ci sezonunun son bölümünü izledim. Bu sezon ilk sezon kadar aksiyonlu olmasa bile genel olarak güzeldi ve özellikle final bölümünde gelecek sezonun harika olacağının sinyallerini verdiler. Eğer çince seslendirme sizin için sorun değilse bu seriyi kesinlikle tavsiye ederim.

Kimler sever: Sao , log horizon ve accel world gibi serileri seven kişiler , güzel görüntülere önem verenler, güçlü ve akıllı ana karakter sevenler bu seriyi sevecektir.

Kimler sevmez: Yukarıdaki serilerin tarzını sevmeyenler , çince seslendirmeye katlanamayanlar ve karakterler arasında romantik ilişkiler arayanlar bu seriyi sevmeyebilir.

Birde Oregairu serisi hakkında konuşmak isterim , eski bir anime izleyicisi olarak ilk sezonu gün gün takip ederek izlemiştim ve çok beğenmiştim , 2.ci sezon ilk sezon kadar sevmesemde toparlarlar dedim , fakat 3.cü sezon serinin o sıcaklığı hissedemedim ve 4 bölüm izledikten sonra yarıda bıraktım. Eminim burada da takip eden ve bitiren vardır sizler ne düşünüyorsunuz ? Serinin çizimlerinin her sezonda iyileşmesi gerekirken her sene daha da kötü yapmışlar gibi geliyor bana , karakterlerde bir farklı sanki her sezon yönetmen değişmişte hepsi farklı farklı işler yapmış gibi . Umarım anlatabilmişimdir o yavanlık hissini. Sizin görüşleriniz nelerdir bu seri hatıralarımdaki gibi mi kalmalı yoksa finale kadar izlenmeli mi ? Finali tatmin edici miydi?

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
Az önce the kings avatar'ın (Quanzhi Gaoshou) 2.ci sezonunun son bölümünü izledim. Bu sezon ilk sezon kadar aksiyonlu olmasa bile genel olarak güzeldi ve özellikle final bölümünde gelecek sezonun harika olacağının sinyallerini verdiler. Eğer çince seslendirme sizin için sorun değilse bu seriyi kesinlikle tavsiye ederim.

Kimler sever: Sao , log horizon ve accel world gibi serileri seven kişiler , güzel görüntülere önem verenler, güçlü ve akıllı ana karakter sevenler bu seriyi sevecektir.

Kimler sevmez: Yukarıdaki serilerin tarzını sevmeyenler , çince seslendirmeye katlanamayanlar ve karakterler arasında romantik ilişkiler arayanlar bu seriyi sevmeyebilir.

Birde Oregairu serisi hakkında konuşmak isterim , eski bir anime izleyicisi olarak ilk sezonu gün gün takip ederek izlemiştim ve çok beğenmiştim , 2.ci sezon ilk sezon kadar sevmesemde toparlarlar dedim , fakat 3.cü sezon serinin o sıcaklığı hissedemedim ve 4 bölüm izledikten sonra yarıda bıraktım. Eminim burada da takip eden ve bitiren vardır sizler ne düşünüyorsunuz ? Serinin çizimlerinin her sezonda iyileşmesi gerekirken her sene daha da kötü yapmışlar gibi geliyor bana , karakterlerde bir farklı sanki her sezon yönetmen değişmişte hepsi farklı farklı işler yapmış gibi . Umarım anlatabilmişimdir o yavanlık hissini. Sizin görüşleriniz nelerdir bu seri hatıralarımdaki gibi mi kalmalı yoksa finale kadar izlenmeli mi ? Finali tatmin edici miydi?
Çince dilinde dublajlı hiçbirşeyi izleyemiyorum ben. Kulaklarıma işkence ediyormuş gibi hissediyorum.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
524
Çince dilinde dublajlı hiçbirşeyi izleyemiyorum ben. Kulaklarıma işkence ediyormuş gibi hissediyorum.

Çince gerçekten diğer dillerden çok farklı , bütün kelimeler homurdanma gibi geliyor insanın kulağına ve japonca'nın aksine izleyerek bir kaç kelime öğrenmek çok daha zor. Ama neyse ki alt yazı diye bir şey var :)

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
En iyi Anime Tavsiyeleri

Başlıktan da anlaşıldığı gibi Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime yi yada eni anime filmini buraya yazabilirsiniz. Siftah Benden :cool:

81357.jpg
cartel_Black_Rock_Shooter_by_XmiharuX.jpg

Black Rock Shooter 8/10 Verdim.
Bi ara arkadaşımın taciziyle izlemiştim. Böylw kartlarla falan oynuyorlardı. Normalde anime ile aram yok ama güzel gelmişti.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Ben de bu anime güzelmiş deyip her seferinde çince olduğu için başlamıyorum :(
Çince gerçekten diğer dillerden çok farklı , bütün kelimeler homurdanma gibi geliyor insanın kulağına ve japonca'nın aksine izleyerek bir kaç kelime öğrenmek çok daha zor. Ama neyse ki alt yazı diye bir şey var :)
Çinlileri de sevmiyorum dilleri de japoncadan sonra zor.Anime güzel gibi ama yok izleyemiycem:/

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
images - 2020-12-18T173144.553.jpeg

K (K Project)

2 sezonluk bir anime.Filmleri de varmış birkaç tane.Genel olarak hızlı izlenen,aksiyonlu,sürükleyici bir animeydi.Ancak konu tutarsızlıklar içeriyor.Ayrıca ecchi tagı olmamasına rağmen içeriğinde gereksiz fanserviceler var.Can sıkıcı açıkcası.İzlenebilir ama sevmeyedebilirsiniz.İlk sezon özellikle ilk bölümler hiçbir şey anlamama garantili:)) Yavaş yavaş açıklıyorlar olayları.Kırmızı saçlı Suoh reis için izlenir?

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
Ekli dosyayı görüntüle 129396

K (K Project)

2 sezonluk bir anime.Filmleri de varmış birkaç tane.Genel olarak hızlı izlenen,aksiyonlu,sürükleyici bir animeydi.Ancak konu tutarsızlıklar içeriyor.Ayrıca ecchi tagı olmamasına rağmen içeriğinde gereksiz fanserviceler var.Can sıkıcı açıkcası.İzlenebilir ama sevmeyedebilirsiniz.İlk sezon özellikle ilk bölümler hiçbir şey anlamama garantili:)) Yavaş yavaş açıklıyorlar olayları.Kırmızı saçlı Suoh reis için izlenir?
sadece ilk sezonu izleyin. ikinci sezonu beklemek zordu, çıktığında ise hayal kırıklığıydı.

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
fullmetal alchemist brotherhood
naruto
naruto shippuuden
attack on titan

bunları izledim, daha da var ama hepsini yazsam çook uzar, en sevdiğim serileri yazdım. devam eden anime olarak attack on titan 4. sezonu bekliyorum.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
sadece ilk sezonu izleyin. ikinci sezonu beklemek zordu, çıktığında ise hayal kırıklığıydı.
Ben sevdim ya.Yani tabi olay örgüsü,karakterlerin güç dengesizliği,salak ecchileri saymazsak...Öyle bir sezon izleyip bırakamam ya başta bırakırım ya sonunda.Ortasında çok nadir. Anime aniden yaoi falan çıkarsa bırakıyorum.Bırakcaklar başlamasın?

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
524
Ekli dosyayı görüntüle 129396

K (K Project)

Filmi iki sezon arasında izlemeniz lazımdı , bağlayıcı bir durumu var :)

Andromeda_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
79
Sadece tek bir anime izledim o da Charlotte. Charlotte bam başka bir anime kesinlikle izlenmesi gereken bir anime. Sadece 13 bölümden oluşuyor ama çok çok iyi.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Emin misin? :) Beyblade,Yugi oh,Pokemon da mı izlemedin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet çok iyi bir animeydi.Baya oldu izleyeli ama beğenmiştim.
hayır ahosudaudhshsdahu izlemedim onları sevmezdim zaten :D

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Çok anime izleyen bir arkadaşımla beraber Hyouka adlı bir anime izlemeye başlamıştım. Toplam 5-6 bölüm izlemiştik güzel animeydi. Bu cevabı yazmak için arkadaşımdan anime önerisi aldım. Kendisi Attack on Titan, Sword Art Online ve No Game No Life adlı animeleri önerdi.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
13 bölümden fazla olabilirdi bence
Bence de:(
hayır ahosudaudhshsdahu izlemedim onları sevmezdim zaten :D
Ne biçim çocukluk be?
Çok anime izleyen bir arkadaşımla beraber Hyouka adlı bir anime izlemeye başlamıştım. Toplam 5-6 bölüm izlemiştik güzel animeydi. Bu cevabı yazmak için arkadaşımdan anime önerisi aldım. Kendisi Attack on Titan ve Sword Art Online adlı animeleri önerdi.
Hyouka daha çok konuşmalar üzerinden giden komedi tarzı ama zeka barındıran bir anime güzel ama başlangıç için onla başlamayı tavsiye etmem herkes sevmeyebilir.Diğer iki animeyi biliyorum ama izlemedim.Güzel,popüler animeler.Aksiyon dolu.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
SAO'yu kesin izlesin ilk sezonunu ama bence diğerleri ana konu üzerinden dallanıp budaklandı çünkü.

NicksizdayI

Asistan
Reaksiyon puanı
119
En iyi Anime Tavsiyeleri

Başlıktan da anlaşıldığı gibi Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime yi yada eni anime filmini buraya yazabilirsiniz. Siftah Benden :cool:

81357.jpg
cartel_Black_Rock_Shooter_by_XmiharuX.jpg

Black Rock Shooter 8/10 Verdim.
En son death note izledim bu aralar anime izlicemde izlemeye zaman bulamıyom izlemeyi düşündüğün dizi Attack of titan sanırım.

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
images (3).jpeg

Kimi no suizou wo tabetai(film)

Ahhh benim gibi gece gece izleyip dramdan ölmeyin??? Çok güzeldi ya.Konu basit olsa da gene de duygular beni bitirdi:(