Şu Anda İzlediğiniz, İzlemeyi Düşündüğünüz, En Son İzlediğiniz Anime

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Demnesia

Profesör

Mobile Suit Gundam 00 - Awakening of the Trailblazer

Baş döndürücü bir filmdi 10/10

Gundam 3. Sezonu sabırsızlıkla bekliyorum!

Uso!

Doçent
Çok bol dağıtıyorsun puanları Mustafa-kun! :D

Demnesia

Profesör

Çok ilginç ve heyecanlı bir hikayesi vardı 9/10

Uso!

Doçent
Anime Tenchou
Lucky Star'daki anime dükkanı sahibi abimizin kısa bir OAD bölümü, komedi bir bölüm! :D Puanlamam; 7/10.

Air
İlginç bir anime, son bölümler biraz karışıktı, anlamakta güçlük çektim doğrusu.Bir de 13. bölümden çok, 12. bölüm final gibiydi, biraz tuhaf olmuş.Puanlamam; 8/10

Air in the Summer
Air serisinin 2 özel bölümü, Ryuya, Kanna ve Uraha'nın hikayesini arkaplandan anlatıyor.Bir bakıma tamamlayıcı bir bölüm.Puanım; 7/10.

Clannad Movie
Ah keşke daha önce bakaymışım, hikayenin aslında Tomoya'nın gözünden yeniden bir özeti, ama gene etkileyici.TV serisinde de olduğu gibi, puanım 10/10.

Dragon Ball GT: A Hero's Legacy
Gohan'ın çocukluğunun aynısı, Goku Jr. Gene gizli bir güç falan, ama konu bakımından gene yetersiz.Özellikle bir GT filmi olarak beni hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim. :D Puanlamam; 6/10

Dragon Ball Z Movie 01: The Deadzone / Dragon Ball Z Movie 02: The World's Strongest / Dragon Ball Z Movie 03: The Tree of Might
Japonca versiyonuyla birlikte yeniden izledim, bu üç filmde de hikayenin henüz gerilerde olmasından da dolayı pek bir aksiyon yok.Olaylar hep mucizevi bir şekilde sonlandı.Her biri için puanlamam; 6/10.

Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance
Sinemada izlediğimden de olabilir, ama etkileyici bir filmdi.TV serisine ve diğer filmlerine de bakmak için sabırsızlanıyorum. :) Puanlamam; 8/10.

Toradora! SOS Specials
Taiga-chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!~~
Gene de tek bir konu üzerinde toplanılması kötü olmuş.Puanım; 7/10. :)

Yumekui Merry[Bölüm 9] / Freezing[Bölüm 9] / Gosick[Bölüm 9]
Üç anime de bu haftaki bölümlerinde yeni başladığı arc henüz daha ortalarına yeni yeni gelirken bitti.Hayırlısı haftaya bakalım. :)

Bleach[Bölüm 311]
Ben ne diyeyim sana artık Bleach! Gerçi tahmin ettim, böyle bir arc sona erdikten sonra filler girmesi normal.Kısa ve tadında sürmesi dileğiyle, her nasıl olsa, mangasını da takip ettiğim için sorun yok, şu an asıl heyecan zaten mangada. :)

Naruto Shippuuden[Bölüm 201]
Mangayı takip etmeyen arkadaşlar için söylüyorum, bölümler sıkıcı gibi gözüküyor ama yakında bu arc müthiş bir şekilde ilerleyecek! Bol bol aksiyon sahneleri var, en geç bir kaç bölüme başlayacağından eminim. :)

Kore wa Zombie desu ka?[Bölüm 8]
Yuki wa kawai! :D Sono baka Aikawa!

evowinds

Dekan
Onursal Üye
Elfen Lied izledim...bir kaç bölüm daha olsa gidermiş kısa tutumuşlar, olmadı...:D

neet

Guru
Onursal Üye
Tokyo Magnitude'e geçtim
son olan deprem ile birlikte ilgimi çekti Rainbow'u yarıda bıraktım

Uso!

Doçent
Dragonball Kai 95
Güzel gidiyor güzel, bitecek ama yakında. :)

Dragonball Z Movie 04: Lord Slug
Eh işte, ucundan azıcık da olsa SSJ görebildik. :) 7/10

Dragonball Z Movie 05: Cooler's Revenge
Sonunda biraz daha sağlam SSJ, ama gene şu mucizevi dönüşleri katmışlar! :D 7/10

Kore wa Zombie desu ka? 9
Eucliwood! :( Ama en sondaki; "Sen de bir vampir ninja olmalısın." bitirdi resmen! :D

Bleach 312
Gene filler, ama en azından komikti biraz! :D

Naruto: Shippuuden 202
İşte bu! Sonunda Sasuke'yi yeniden aksiyonda görebiliyoruz! :D Hele Jugo, mangadayken bu kadar etkilememişti ama animede bayağı bir iyi yapmışlar. :D

Yumekui Merry 10
Animenin sonlara doğru yeni yeni kötü adamlar çıkıyor ya! :D

Freezing 10
İşte beklediğim aksiyon! :D

evowinds

Dekan
Onursal Üye
Uso!; freezing 7 den sonrası altyazı yok, bulabildin mi? İngilizce olsada olur. :)

Uso!

Doçent
Ben netten takip ediyorum genelde İngilizce altyazılı. Anime44.com'da güncel olarak her pazar sabahı bulabilirsin yeni bölümleri İngilizce altyazılı olarak.Altyazısız raw bölümler ise bir gün öncesinin akşamında çıkmış oluyor.

Demnesia

Profesör

Değişik çizimleriyle Vede insanın içine işleyen müzikleriyle beni oldukça etkiledi 10/10

Beyin kıvrımlarını oldukça zorlayan kurgusu güzeldi 9/10

Demnesia

Profesör

Orjinal Death Noteden pek bi farkını göremedim, yalnızca bazı bölümleri çıkarmışlar. Ama orjinal seride olmayan bi sahne vardıki süperdi 8/10

Narutonun hikayesinde bilinmeyen bir ayrıntıyı öğrenmiş oldum 7/10

Cowboy Bebop Session XX: Mish-Mash Blues
Cowboy Bebop karakterlerinin çeşitli konular hakkında düşüncelerini anlattığı kısa bir bölüm. Güzeldi 8/10

Rurouni Kenshin: Ishinshishi e no Requiem

Muhteşemdi bazı sahnelerde ağlamamak için zor tuttum kendimi 10/10

Naruto Shippuuden Bölüm 203 Tek kelime ile adrenalin fırtınası, izlemezseniz çok şey kaçırırsınız.

Çatlayıncaya kadar güldüm 10/10!

Evet bunların hepsini bir günde izledim :D

Demnesia

Profesör

Çizimler eski stil olmasına rağmen güzeldi 8/10

Demnesia

Profesör

Hadashi No Gen 2, ağladım... 10/10

Miyazikinin bir filmini beğenmemek mümkün mü 10/10

Oldukça güzeldi fantastik kurgusunu çok beğendim, ama en güzeli paprikaydı çok çıtır bir hatun :D 9/10

stat counter