SteelSeries Siberia v2 CS:GO

Bu konuyu okuyanlar

tzdndm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dünyanın en iyi oyun kulaklıklarını üreten SteelSeries firmasının Counter Strike Global Ofensive versiyonu olan özel üretimdir. Ürün faturalı ve garantilidir. Şubat başında satın alınmıştır. Balıkesir Merkezde gelinip görülebilir. Sıfır kadar iyi durumdadır. SteelSeries QcK+ CS:GO mousepad ile birlikte satın almıştım. Maddi sebepten satışa çıkarmak zorunda kaldım. Alan kişi sıkıntısız kullanır.
Satış fiyatı 225 TL dir. Zaten linkini verdiğim ilanda da belirttim. Aynı site üzerinden site komisyonunu(satış fiyatının %7 si) ve kredi kartına taksitli satışta ortaya çıkan vade farkını ürün fiyatına ekleyerek satış yapabilirim.

İlan linki : http://www.sahibinden.com/ilan/alis...-steelseries-siberia-v2-csgo-120465396/detay/

iletişim için
Telefon : 0544 737 81 04 (Volkan)
Mail : [email protected]
Steam ID : vlqn

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
200 tl ye alıyım bugün?
541 469 04 31 ara veya face ekle
fb.com/L1K3G6

tzdndm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son fiyatım 225 TL dir. Ortalama sıfır fiyatının 100TL aşağısına veriyorum. Sebebi ise belirttiğim gibi sıkışık olmamdır. Üstelik XXL Goliathus + Mamba + BlackWidow kullanan birisi olarak bu ürün için 25TL hesabı yapmanız şaşırttı açıkçası. Kendimde geçmişte ekipman editörlüğü ve çok sayıda inceleme yaptım. Her ekipmanın kalitesini iyi bilirim. Elinizdeki ürünler gayet sağlam. Fakat belirttiğim gibi fiyatım son fiyattır. takdir sizin. Satın aldığınız gün kargolayabilirim. Elimde siyah renk siberia ses kartı var, kulaklıktan ayrı satın almıştım. Onunla birlikte 300TL ye verebilirim düşünürseniz. elbette takdir sizin.