Steelseries mi? rampage mi?

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Steelseries Siberia 200 öneririm. 250 tlye çakma 7.1den elbet daha iyidir.. Ben de SS 200 aldım 1 ay önce gayet başarılı. Oyunlarda ses kasabiliyorsun. Tek sorunu mikrfononun cızırtılı olması. Onu da gürültü engelleme özelliğini açarak(windows ayarlarından) engelleyebiliyorsunuz.

zekiler krallıgı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Steelseries Siberia 200 öneririm. 250 tlye çakma 7.1den elbet daha iyidir.. Ben de SS 200 aldım 1 ay önce gayet başarılı. Oyunlarda ses kasabiliyorsun. Tek sorunu mikrfononun cızırtılı olması. Onu da gürültü engelleme özelliğini açarak(windows ayarlarından) engelleyebiliyorsunuz.
teşekkürler zaten oyunlar için bide discord dan arkadaşlarımla konuşmak için alıyorum gürültü engelleme özelliğinide açarsam müthiş olur

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Steelseries. Rampage alana Allah sabır versin.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Rampage kulaklıklarından sadece Rw1 tavsiye edebilirim. Oda sadece müzik için. Bass sistemi mükemmel çünkü. Sesi de hiç fena değil. Ama oyun için Rampage alana Allah sabır versin derim. Açıkçası Rw1'den SteelSeries Arctis 3'e geçen birisi olarak ben hayatımda ilk defa kulaklık almışım..

zekiler krallıgı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar çok teşekkür ederim beni rampage almaktan kurtardınız ben 2 sene boyunca ss rival 110 kullandım bozulunca rampage smx-r8 aldım hareket özgürlüğümü almış oldular aslında bundan sonra rampageye güvenmemek lazım

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
arkadaşlar çok teşekkür ederim beni rampage almaktan kurtardınız ben 2 sene boyunca ss rival 110 kullandım bozulunca rampage smx-r8 aldım hareket özgürlüğümü almış oldular aslında bundan sonra rampageye güvenmemek lazım
Steelseries'den rampage geçilirmi logitech geçilir razer geçilir çok yanlış yapmışsın.. :)

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Oyuncuysan rampage felan yalan steelseries razer yada logitech ürünleri alınır kendi düşüncem budur..

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,188
Haha.
Çok yanlış bir cümle.
1.5 sene mekanik klavyesini kullandım. Hala çalılıyor tık demeden. Yeni bir klavye aldım biraz sıktı. Oda Rampage. 3 tane Rampage farem var onlarda tık demeden çalışıyor.
O marka biraz parayı ver düdüğü çal markası. Üst düzey ürünlerini alacaksın.

zekiler krallıgı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haha.
Çok yanlış bir cümle.
1.5 sene mekanik klavyesini kullandım. Hala çalılıyor tık demeden. Yeni bir klavye aldım biraz sıktı. Oda Rampage. 3 tane Rampage farem var onlarda tık demeden çalışıyor.
O marka biraz parayı ver düdüğü çal markası. Üst düzey ürünlerini alacaksın.
r7s revolver modeli var o iyi hiçteyse geri kalanı hikaye şu dlm serisi vasatın üstü

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Mause'un önemi çokta klavye problem değil bir kaç tuşa aynı anda bastığında sıkıntı çıkarmıyorsa kullanılır..