Steelseries artic3 mic sorunu

Bu konuyu okuyanlar

bilgeoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese selam, yaklaşık 1 hafta önce bu kulaklıktan satın aldım. İnceleme videolarını izlerken mikrofonun tam ağzın önünde olmasını, başka türlü ses almadığını ve böylece dışardaki sesleri de asla almadığını falan öğrenip baya sevmiştim bu yüzden bu kulaklığı tercih ettim fakat benim mikrofon her sesi alıyor. Hatta mikrofon yuvasından çıkarmasam bile sesi alıyor. Mikrofon olarak seçtiğime eminim, mikrofonu ağzıma yaklaştırınca sesin artış ve azalışını kayıtlarda anlayabiliyorum. Sorun nedir, teknik servise yollamalı mıyım?

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Driver varmı ? varsa güncel mi ?

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
hmm aynı sorunu yaşayan'lar var mı ?
Sonrasın da videolarda testlerini izledin mi ?

bilgeoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hmm aynı sorunu yaşayan'lar var mı ?
Sonrasın da videolarda testlerini izledin mi ?
birkaç forumda daha gördüm aynı sorunu yaşayanı fakat youtube üzerinde bununla ilgili hiçbir video bulamadım mesela.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Çözüm bulunuyor mu ?

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Garantiye danışabilirsin.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Arctis 5 kullanıcısıyım bende ama bütün sesleri aldığı doğrudur. Şöyle bir faktör var ki üründe iki mikrofon var birisi ağız içine diğeri dışarı bakıyor ki dışarı bakan ortamdaki diğer sesleri izole etmeye yardımcı oluyor bunun hassasiyetini de programı aracılığıyla ayarlayabilirsin.

daltonlar3

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Arkadaşlar merhaba,

1-2 hafta önce Steelseries Arctis 3 model kulaklık aldım. OBS üzerinden video çekiyorum ama cızırtı oluyor. Bu da videolar da kötü oluyor. Bunu nasıl yok edebilirim. İzlediğim inceleme videoların da böyle bir sıkıntı yok sesler gayet güzel çıkıyor. Lütfen bilen varsa nasıl düzelteceğimi öğretebilir mi ? Nasıl bir ayar yapmalıyım. Birde OBS de yine video çekerken seste kesilmeler gidip gelmeler oluşuyor. Bunun hakkında da bir çözüm sunar mısınız ? Şimdiden teşekkürler.

Son mesajlar