Steam'e oyununa getirmesi için öneride bulunmak?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
227
Steam bazı oyunları getirmesi için öneride bulunmak istiyorum. Nereden nasıl yapabilirim? Steam Destekten böyle bi yer bulamadım.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bunu oyunun yapımcısının yapması daha mantıklı olur sanki.

Reaksiyon puanı
227
Bunu oyunun yapımcısının yapması daha mantıklı olur sanki.
Ben öneriyi kim yapmalıdır diye sormadım! Steam'a nasıl öneri yapabilirim diye sordum. Sorunumun dışında öneri değilde; sorumun cevabını vermeniz daha mantıklı olur sanki.

Ayrıca o yapımcı ben müşteriyim. Benim veya Bizim taleplerimiz önemsenecek yapımcının değil. Adı üstünde onun görevi yapmak. :)

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Bende şunu diyorum. Steam gidipte oyun yapımcısına gel oyununu bizim mağazamızda satalım demez. Bu olay tek taraflıdır ve sadece yapımcı oyununun Steam'de satilması için talepte bulunur. Senin muhatap olman gereken merci Steam değil yapimcidir. Ha sen yapımcı ile dağıtımcı farklı diyorsan ne demek istediğimi anlamazlıktan geliyorsun demektir :)

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Bende şunu diyorum. Steam gidipte oyun yapımcısına gel oyununu bizim mağazamızda satalım demez. Bu olay tek taraflıdır ve sadece yapımcı oyununun Steam'de satilması için talepte bulunur. Senin muhatap olman gereken merci Steam değil yapimcidir. Ha sen yapımcı ile dağıtımcı farklı diyorsan ne demek istediğimi anlamazlıktan geliyorsun demektir :)
Bir de şu var, bu iş anlaşmalarla oluyor diye biliyorum. @Mehmet can erturun dediğin nasıl olur biliyor musun ? Kendi oyununu yaparsın. Steam Green Light'a atarsın. Kullanıcılar beğenir ve oy verir, oyunun da steam'e gelir. Ama bir kullanıcının sözü pek geçmez :D Belki yapımcı bilinçli olarak Steam'e getirmiyor misal ? Geliştirici ile Valve arasındadır bu tip anlaşmalar.