Steam'de indirimli oyunlardan öneriler lazım

Bu konuyu okuyanlar

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Genelde 1.6 ve Go oynarım. Ama Age of Empires , Lord of The Rings TBFME tarzı strateji oyunlarını çok severim (ordu kurmalı)

1- Eskiden Red Alert oynardım, şimdi o tarz modern ordu kurmalı oyun olarak ne önerirsiniz? Red Alert mı alayım yoksa?

2- Mount Blade Warband'ı eskiden torrentle oynamıştım uzun süredir oynamadım çok severek oynardım, şimdi Steam'den o tarz bir oyun almak istiyorum ama Steam'im de Mount Blade Warband'da yok, daha iyi bildiğiniz bir oyun var mı yoksa Warband'ı alıcam?

3- Strateji, hayatta kalma konulu, arkadaş ortamıyla oynanabilecek, saracak ya da farklı aksiyon-gerilim-eğlence vs tarzı oyunlar önerir misiniz?

Özetle bana bence bunu oynamalısın ya da bunu muhakkak oynamalısın diyeceğiniz sadece ve sadece "kaliteli" olsa yeterli olacak oyunlar önerir misiniz? Böyle bir ki günde oyunun bütün büyüsü kaçmasın, sürükleyici, kaliteli olsun ve baydırıcı olmasın bana yeter.Oyun önerilerinizi bekliyorum.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Ben The Witcher III almıştım hala indirimde mi bilmiyorum, sürükleyici hikayesi var öneririm.

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben The Witcher III almıştım hala indirimde mi bilmiyorum, sürükleyici hikayesi var öneririm.

Halâ indirim de onu bir arkadaş daha önerdi bana. Onu alabilirim. Baska önerin varsa toplu yazar misin?

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Bir de Kingdom Come Deliverance ‘yi önerebilirim.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
age of empires 3

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

XTePrG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Left 4 dead 2 guzel oyun hele arkadaslarinla oynadigina

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Oyuna şimdi baktım çok beğendim ama şuan indirimde değil. İstek listeme ekledim teşekkürler. Başka önerin varsa toplu şekilde yazarsan sevinirim.

Konuda Age Of u yazmıştım lütfen konuyu iyice okuyalım önce.
şu anda indirimde 50TLden 30TL ye düşmüş, DLCleriyle birlikte 53TL

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
Oyuna şimdi baktım çok beğendim ama şuan indirimde değil. İstek listeme ekledim teşekkürler. Başka önerin varsa toplu şekilde yazarsan sevinirim.

Konuda Age Of u yazmıştım lütfen konuyu iyice okuyalım önce.
Age of empires 3 yazdığını görmedim nerde yazıyor?

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Hayatta kalmalı uzun süre oynayabileceğiniz Rust var fiyatı da gayet makul. Fakat cidden uzun süre oynamanız gerekiyor raid yememeniz , evinizin ve emeklerinizin çöp olmaması için :D Ve ssd yoksa oyuna yaklaşık 20 dakikada giriyorsunuz.

-Rocket League - Rainbow Six Siege - Arkadaşlarla oynandığında Garry's Mod çok zevkli olabilir.

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
Hayatta kalmalı uzun süre oynayabileceğiniz Rust var fiyatı da gayet makul. Fakat cidden uzun süre oynamanız gerekiyor raid yememeniz , evinizin ve emeklerinizin çöp olmaması için :D Ve ssd yoksa oyuna yaklaşık 20 dakikada giriyorsunuz.

-Rocket League - Rainbow Six Siege - Arkadaşlarla oynandığında Garry's Mod çok zevkli olabilir.
SSD ile kaç saniyede açılıyor?

emremn2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
şu anda indirimde 50TLden 30TL ye düşmüş, DLCleriyle birlikte 53TL

Evet şimdi gördüm, onu da sepete attım çok teşekkürler ama bu indirim süreci bana pahalıya mâl olmaya başladı :D

Rust'a girdim oynamak için ama 15 dakikadan önce bağlanmıyor :f Bende ssd yok.Rush bana yaramadı sanırım oynayamıcam. Başka bir önerin var mı?

Millet indirimler bitiyor, başka öneriniz var mı bekliyorum son 2 saat?