Steam'de En Fazla Oynadığın Oyun Hangisi? Kaç Saat?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ichbinmirac

Üyecik
Artık çoğu popüler oyunu Steam'den indirip oynuyoruz. Herkesin Steam'de bağımlı olduğu, çok sevdiği ve bütün gününü onunla geçirdiği bir oyun vardır. Peki sizin bütün gününüzü geçirdiğiniz oyun hangisi? Ve o oyunda kaç saat geçirdiniz? (Steam hesabınızı yazın hep beraber oynayalım.)
Steam : ichbinmirac
Garry's Mod - 266 Saat

İlgili resim

ichbinmirac

Üyecik
Yöneticilerinde işi zor :D Adamın GTA 5'i var 5 saat oynamış. Kolay gelsin reis 👍
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eski FM sürelerimi de toplasam yaklaşık 2500 saat yapar herhalde.

Ekli dosyayı görüntüle 77181
746 saat football manager da naptığını çok merak ediyom knk :D

Borderlands 2
kayıtlarda 82 saat
Hesap=ŦĦЏƝĐɆƦ ƦѲȻҜ™
Borderlands 2 güzel bir oyun mu bi ara duymuştum ismini ?

Birde abi bişey sorucam 2009 dan beri Shift Delete forumunda olduğuna göre o seneden beri bilgisayarın var. Nabıyosun bilgisayarda sadece buralardamı takılıyosun çok merak ediyorum?

okurbaba

Asistan
Yöneticilerinde işi zor :D Adamın GTA 5'i var 5 saat oynamış. Kolay gelsin reis 👍

746 saat football manager da naptığını çok merak ediyom knk :D

Borderlands 2 güzel bir oyun mu bi ara duymuştum ismini ?

Birde abi bişey sorucam 2009 dan beri Shift Delete forumunda olduğuna göre o seneden beri bilgisayarın var. Nabıyosun bilgisayarda sadece buralardamı takılıyosun çok merak ediyorum?
bende 2007 yılından beri pc kullanıyorum ama onu bilemem belki crack'li oyuncudur :), borderlands 2 bu güne kadar gördüğüm en iyi f/p oyunudur

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Genellikle gündüz saatleri içerisinde forumda vakit geçiriyorum, artı olarak özel sektörde çalışarak vakit geçiriyorum. Geceleri ise çocuklarımla ilgileniyorum, onun için bilgisayar yüzü görmek pek nasip olmuyor evde oyun vs. için. :)

XynDicate

Üyecik
1566398068767.png

Steam: MG
Oyun: Paladins

Önüme geleni oynuyorum, beğendiklerimi bırakmıyorum kolay kolay :D

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
sistem cs:go dahi kaldırmıyor :D ama mount and blade warbandı bitirmiştim hem native hem de modlu şekilde siz düşünün artık kaç yüz bin saat. :D ve gta sa yı sanırım 5-6 kere bitirdim sizce oratalama kaç saat olmuştur?

steam den oynadığım oyun yok :D
HD Grapihcs 4000 bile senin ekran kartına fark atıyor. xD

stat counter