Steam ve Diğer Yerler İçin Kullanıcı Adı Tavsiyesi

"gatto'me" İsmi Kalsın mı

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Merhabalar. :) Benim kullandığım kullanıcı adı normalde gatto'me. Sanki biraz bana tuhafıma geliyor. İtalyanca'da "gatto" kelimesinin anlamı kedi bu arada. İlgi çekici, garip olabilecek ve kediyi anlatan kullanıcı ismi önerisi alabilir miyim yoksa gatto'me kullanıcı adı iyi mi? Size çok teşekkür ediyorum. Kolay gelsin. ?

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Benim tavsiyem adınız ve soyadınızın baş harfidir.
Örnek: AlperS

Ben şahsen bunu kullanıyorum. Hiçbir sorunu yok. :) Özellikle "kediyi anlatan" istemeniz garip geldi. :d

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Benim tavsiyem adınız ve soyadınızın baş harfidir.
Örnek: AlperS

Ben şahsen bunu kullanıyorum. Hiçbir sorunu yok. :) Özellikle "kediyi anlatan" istemeniz garip geldi. :d
Pek de kendi ismimin ve soy isimin herkesin görmesini istemiyorum. O yüzden mantıksız fakat eski kullanıcı adım olan eilhanz olabilir mesela. :)

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Beschmutzte Katze? ?
Yada Sadece "KULL" (=

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Canlarım bir isim önerisi alayım. :) Hayır cevabı kazanıyor. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beschmutzte Katze? ?
Yada Sadece "KULL" (=
Sana söyleyeyim. Bu isim çok yakıyor. :) Başka isim önerileri alabilirim, ondan sonrası kararı vereyim. ;)

Son düzenleme:

YusufKotan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
Merhabalar. :) Benim kullandığım kullanıcı adı normalde gatto'me. Sanki biraz bana tuhafıma geliyor. İtalyanca'da "gatto" kelimesinin anlamı kedi bu arada. İlgi çekici, garip olabilecek ve kediyi anlatan kullanıcı ismi önerisi alabilir miyim yoksa gatto'me kullanıcı adı iyi mi? Size çok teşekkür ediyorum. Kolay gelsin. ?
kulağa saçma gelebilir ama isminizin ilk 2 harfi, soyadınızın son 2 harfi ve doğduğunuz ayın son 2 harfini kullanınca ortaya kulağa hoş gelen değişik isimler çıkıyor. Bende böyle bir şey ortaya çıktı :D yukoos

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Beschmutzte Katze? ?
Yada Sadece "KULL" (=
Beschmutzte Katze bana göre daha çok yakın olduğu için ben onu tercih ettim. Öneriler için çok teşekkür ederim hepinize. ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

kulağa saçma gelebilir ama isminizin ilk 2 harfi, soyadınızın son 2 harfi ve doğduğunuz ayın son 2 harfini kullanınca ortaya kulağa hoş gelen değişik isimler çıkıyor. Bende böyle bir şey ortaya çıktı :D yukoos
EfTeCe ???

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Hayırlısı olsun kardeşime
Benim steam deki adım
"skip_bracker" ((=