Steam ülkeler arasında hediye ve ticarete yasak getiriyor

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yani biz dolar üzerinden region free olanları alabileceğiz. Ama zaten RU keyleri aldığımızda burada çalışmıyordu örnek olarak, değişen nedir bu durumda.

Türkiye'den satin aldigin oyunlari sadece türkiye'de takas edebileceksin. Yanlissam arkadaslar düzeltsin.

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
RU zaten oynayamıyorduk da, şimdi tüm rusyadaki oyunlar RU Türkiyedeki oyunlar da TR. Amaç rus pazarından alımı engellemek.
Takas işi bitti özetle. [MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION]

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Hocam var nasıl yok :D Şimdi şahsen ben ve bir çok kişi, bir çok oyunu ruslardan alıyorduk indirim zamanlarında, acayip derecede ucuza geliyordu ama şimdi alamayacaz mecbur tr steamden alcaz :S

Rusya'dan nasıl alıyordun hocam? Onlar alıp para karşılığında hediye olarak mı veriyorlardı? Şahsen ben yapmadığım için benim adıma çok değişen bişey yok ama sizin için varmış malesef. :D

Elusive

Müdavim
Reaksiyon puanı
260
Rusya'dan nasıl alıyordun hocam? Onlar alıp para karşılığında hediye olarak mı veriyorlardı? Şahsen ben yapmadığım için benim adıma çok değişen bişey yok ama sizin için varmış malesef. :D
Hocam onlar gift olarak atıyordu envantere bizde "MANN CO. İKMAL KUTUSU ANAHTARI" ile takas ediyorduk. Sistem böyle işliyordu o keylerle alıyorduk, ki o keyleri şu anki pazar fiyatının bile çok altına alabiliyorduk. Ben 3.75 ten alıyordum keycilerden.
Karın boyutunu anla diye de bir örnek vereyim hatta;
BioShock 2'yi bir keye, BioShock Infinite+Season Pass 3.5 keye almıştım. Daha bir sürü örnek verebilirim oyunlar beleşe geliyordu ne güzel :D
Şimdi mecbur steamden almak zorundayız :S Ama yine de 3.75 liraya key alıp pazarda satarak kar etmek mümkün oyun alamasak da.