Steam nedir? Detayli bilgi verebilir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

batuhan450h

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar steam nedir hic blmiorm. Msela bnde korsan battlefield 3 var ssteam kod mu veriyo oyunu orj. Hale getirmmek icin ? Biree eger kod fln veriosa 2 pc yede ayni kodu kullanabliyomuyuz. Odeme sekli nedir . Yani detayli bir bilgi verirmsnz

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Steam dunyada en cok kullanilan oyun platformu oyunlar orijinal alip oynanabildigi gibi steamdende ayni şekilde alınabilir ve steamde daha ucuzdur... 2 pc ye steam yukleyip ayno hesapla giriş yaparsan sadece birinde oyun oynayabilirsin diğeri cevrimdisi modda çalışır odeme sekli kredi kartiyla alıyorsun oyunlari ve hemen hemen istediğin her oyunu bulabilirsin steamde... kod olayi falan yok direk oyunu indiriyor orijinal halde satın aldigin zaman

batuhan450h

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bn 1 ay sonra laptop alcam. Simdlik masaustu pc me alsam bir oyun laptopada beles gelmez yani dmi. Birde msela format attim . Atincca oyun gidcek belesemi gelcek.

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Bn 1 ay sonra laptop alcam. Simdlik masaustu pc me alsam bir oyun laptopada beles gelmez yani dmi. Birde msela format attim . Atincca oyun gidcek belesemi gelcek.

Steam'dan aldığın oyun hesabına ekleniyor. 10000 farklı bilgisayarda da aynı hesaptan bağlanırsan, oyunlarını indirip oynayabilirsin.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Ya sadece iki bilgisayarda aynı anda oynayamazsın al leptoda da oynayabilirsin format attığın zaman da gitmez steam hesabındaki oyunlar her zaman kalır

batuhan450h

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani bi oyun aliosn steam hesabindan. Hesabindan hangi pc de olursa olsn yukleyebliosn

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Birde oyunu ykledikten snro steami silsem ginede oynanir dmi