Steam inventory'de oyunum görünmüyor

Bu konuyu okuyanlar

yagizhanyakali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar kütüphanemde bulunan bir oyunu arkadaşıma hediye olarak göndermek istiyorum. İnternette biraz araştırma yaptığımda inventory'den hediye olarak göndermek istediğimiz oyuna tıklıyoruz yan tarafta hediye olarak gönder seçeneği çıkıyor fakat bende oyun gözükmüyor. Sahip olduğum oyun company of heroes 2. Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Kütüphane ve envanter farklı. Sizin hesabınızda etkinleşen bir oyun başka hesapta oynanamaz.

yagizhanyakali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende öyle biliyordum fakat araştırınca envanterdeki oyununda hediye olarak yollanabildiğini gördüm videosu var isterseniz özelden atabilirim yada burada paylaşabilirim.

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Bu şekilde görebilirsin.

img

yagizhanyakali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bana hediye gelmedi ben hediye olarak göndericem bu resimde gelen hediye gösteriliyor sanırım.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Bakın siz olayı anlamamışsınız, hala envanter diyorsunuz. Kütüphanedeki oyun etkinleşmiş oyundur, asla ve asla o hesap dışında oynanamaz. Fakat siz bir oyunu envanterinize aldıysanız o oyun yollanabilir. Atın videoyu görelim.

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Benim de kafam karıştı kütüphanendeki oyunu mu yollamak istiyorsun yoksa envanterinde gift olarak kayıtlı oyunu mu yollamak istiyorsun ? Eğer 1. koşulsa şimdilik imkanı yok böyle birşeyin.

yagizhanyakali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
karşıma bu video çıktı g2a diye bir sitede satılıyormuş böyle buradan yola çıkarak böyle bir düşünceye girdim tabiki yanlış bir bilgi olabilir steam çok anladığım bir platform değil buyurun videoyu paylaşıyorum buraya.
https://www.youtube.com/watch?v=7XXH55B9t1I

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Çözdüm olayı tamamen yanlış anlamışım dediğiniz gibi kütüphanedeki oyun hediye edilmiyormuş ilginiz için teşekkür ederim.