Steam İçin ShiftDelete.Net Teması

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Herkese merhabalar.Uzun zamandır Steam için çeşitli temalar kullanırken dün aklıma geldi ve neden ShiftDelete.Net içinde bir tema olmasın dedim.Sonuçta forumda Steam kullanan birçok kişi mevcut.Şimdilik 2 tema yaptım birisi koyu birisi normal olmak üzere.Daha çok sarı ve siyah renkleri üzerinde durmaya çalıştım ama sadece bunlarda boğulmayalım diye araya mavi ve yeşil renkleri de ekledim.Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum :)

Normal Tema

1.png

2.png

Koyu Tema

3.png

Birde temaları nasıl kuracağımızı anlatıyım.İlk verdiğim linkten Steam Customizer adlı programı indiriyoruz.Daha sonra ikinci vereceğim linkten buradaki temaları indiriyoruz.İndirmelerin nereye indiği fark etmez.Daha sonra aşağıda anlattığım şekilde tema yükleme işlemini yapıyoruz.Bu kadar basit :)
Linkler:(Herhangi bir telif hakkının çiğnenmesi gibi bir olay yoktur.Tema linki benim profilime yönlendirecek sizi ama kesinlikle herhangi bir maddi kazancım yok bu konuda sadece indirmenin en kolay yolu bu zaten sırf tema yapmak için hesap açtım)

Tool - Steam Customizer - Download

Temalar - cOOpx

Kurulum:
sf.png
Burada open dedikten sonra indirdiğimiz temayı açıyoruz Steam üzerine otomatik ekleniyor.2 tema içinde bunu yaptıktan sonra artık program ile işimiz kalmıyor.Temayı değiştirmek istediğimiz zaman Steam>Ayarlar>Arayüz>Kullanmak istediğiniz görünümü seçin kısmında temaları görebilirsiniz :)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Güzel olmuş. Ellerinize sağlık. :)

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Güzel görünüyor emeğinize sağlık :)

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Web sitesinin de çok göz yorduğunu düşünerek SDN geliştiricilerinin tasarımdan pek anlamadığını düşünmüştüm, Steam temasından da gördüğüm kadarıyla (Anlatmanıza gerek yok, zaten görüyorum) haklıymışım :p

Ahemet Can

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hoşuma gitdi ama biraz açık renkleri azaltsan efsane olur ama genede güzel

MD_Optional

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Farklılık için güzel bir çalışma, teşekkürler.

Crawlast

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Ellerine sağlık kullanmaya başladım :) Efsane gözüküyor.

mert35es

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhabalar.Uzun zamandır Steam için çeşitli temalar kullanırken dün aklıma geldi ve neden ShiftDelete.Net içinde bir tema olmasın dedim.Sonuçta forumda Steam kullanan birçok kişi mevcut.Şimdilik 2 tema yaptım birisi koyu birisi normal olmak üzere.Daha çok sarı ve siyah renkleri üzerinde durmaya çalıştım ama sadece bunlarda boğulmayalım diye araya mavi ve yeşil renkleri de ekledim.Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum :)

Normal Tema

Ekli dosyayı görüntüle 33568

Ekli dosyayı görüntüle 33569

Koyu Tema

Ekli dosyayı görüntüle 33570

Birde temaları nasıl kuracağımızı anlatıyım.İlk verdiğim linkten Steam Customizer adlı programı indiriyoruz.Daha sonra ikinci vereceğim linkten buradaki temaları indiriyoruz.İndirmelerin nereye indiği fark etmez.Daha sonra aşağıda anlattığım şekilde tema yükleme işlemini yapıyoruz.Bu kadar basit :)
Linkler:(Herhangi bir telif hakkının çiğnenmesi gibi bir olay yoktur.Tema linki benim profilime yönlendirecek sizi ama kesinlikle herhangi bir maddi kazancım yok bu konuda sadece indirmenin en kolay yolu bu zaten sırf tema yapmak için hesap açtım)

Tool - Steam Customizer - Download

Temalar - cOOpx

Kurulum:
Ekli dosyayı görüntüle 33572
Burada open dedikten sonra indirdiğimiz temayı açıyoruz Steam üzerine otomatik ekleniyor.2 tema içinde bunu yaptıktan sonra artık program ile işimiz kalmıyor.Temayı değiştirmek istediğimiz zaman Steam>Ayarlar>Arayüz>Kullanmak istediğiniz görünümü seçin kısmında temaları görebilirsiniz :)

Eline sağlık abi, steam teması kullanmayı pek sevmem ama bu gerçekten kaliteli olmuş

CALISKAN16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güzel olmuş fakat üstteki logo biraz büyük kaçmış sırıtıyor elinize sağlık.

Neyox

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Gerçekten harika görünüyor Süpersiniz ShiftDelete.net Yöneticileri...

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
steam kullanmıyorum bu aralar ama emeğin için tebrik ederim güzel görünüyor başarılarının devamını dilerim

iyi forumlar

Son mesajlar