Steam İade Ücreti Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Ata332

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Merhabalar

Steam de bir oyunu iade edince para steam cüzdanına ekleniyo ben kartıma gelsin istiyorum ama öyle bi seçenek yok kartıma nasıl iade alabilirim

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Steam üzerinde bulunan paranızı kartınıza iade edemezsiniz. Ya bir ürün alıp satacaksınız, yada birine oyun alacaksınız karşılığında para talep edeceksiniz.

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Oyunu steam cüzdanındaki paradan aldıysan para steam cüzdanına iade edilir.Ama doğrudan karttan aldıysan iade bölümünde karta gönder seçeneğini çıkar.

Son düzenleme:

Baihu

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Merhabalar

Steam de bir oyunu iade edince para steam cüzdanına ekleniyo ben kartıma gelsin istiyorum ama öyle bi seçenek yok kartıma nasıl iade alabilirim
Eskiden steam cüzdanınızda bile olsa, banka hesabınıza aktarılabiliyordu. Vatandaşlar uyanınca bu özelliği kaldırmışlar. Oyun veya skin alıp arkadaş listenizde bulunan kişilerle anlaşıp hediye olarak alıp satabilirsiniz, ya da aracı siteler var. Steam Trade özelliğini kullanıyorlar. Sizden belli bir komisyon alıyorlar. O sitelere bağlantı verdiğiniz zaman, satılabilir durumdaki bütün itemleriniz görünüyor. Steam ayarlarından gizliliği açmanız gerekiyor. Bu yasal değil diye biliyorum, fakat hem Türk hem de yabancı siteler yıllardır bu işi yapıyor.