Steam Hesap Alacakların Dikkatine!!! SONRADAN ÜZÜLMEYİN!!!

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Farkettiğim konuların altına milleti uyarmak için mesaj atıyorum sonra suçlu ben oluyorum.
En iyisi bi konu açıp sizleri uyarmak.

Bir hesabın plati.ru'dan alındığını nasıl anlarsınız?
  • 30 tl - 40 tl gibi fiyatlarının olması
  • Satış yapmak için açılan forum üyeliğinin yeni olması
  • Satış metninin çok düzenli hazırlanması. sanki tv reklam kanalında 5 kavanoz bal satıyormuş edasında satış yapılması
  • E-postanın o steam hesabına yeni ilişkilendirilmiş olması
Plati.ru'dan neden hesap almamalıyız?
  • Rus sitesi olup hack hesaplar çok ucuza satılıyor.
  • Daha sonra geri alınıp başkasına satılıyor.
  • Sizin günlerce aylarca kendi hesabınız zannedip emek verdiğiniz zaman çöpe gidiyor
  • Hırsıza kazandırmış oluyorsunuz böylece onlar daha çok hesap çalıyor daha çok çocuk ağlıyor.

güncel plati fiyatı:
Grand Theft Auto V / GTA 5 PC[+CHANGE MAIL/Social Club] 4.57 $
takriben 17.5 tl.

Sizin 30 - 40 tlye ucuz olarak baktığınız hesap aslında 2 3 katı kar ile satılan çalıntı hesaplardır.

Steam hesap alımı hiçbir zaman güvenli değildir.
Siz normal bir hesap alsanız bile hesabı satan kişi çiğ süt emmiş ise bir ticket atıp hesabım çalındı diyip ticket ile çok kısa bir sürede hesabı tekrar üstüne alabilir. Bunu engellemenin hiçbir yoluda yoktur.

Anca güvendiğiniz kişilerden alışveriş yaparak bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz...

İyi forumlar...

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Direk elden alım yapmak yerine aracı siteler tercih edilebilir.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Direk elden alım yapmak yerine aracı siteler tercih edilebilir.
hocam aracı site falan mevzu değil. olay şu hesap sana tamamen geçtikten sonra hesaplar ticket atılarak geri alınabiliyor. yada çalıntı kredi kartı yüzünden birkaç ay sonra oyunlar silinip hesap bloke oluyor.

Frankresh

Asistan
Reaksiyon puanı
49
hocam aracı site falan mevzu değil. olay şu hesap sana tamamen geçtikten sonra hesaplar ticket atılarak geri alınabiliyor. yada çalıntı kredi kartı yüzünden birkaç ay sonra oyunlar silinip hesap bloke oluyor.
Hocam ilk mail ile ticket atıp geri alınabildiğini biliyorum. Ancak aracı siteler hesap satabilmek için kimlik bilgilerini ve kimliğin ön yüzünün fotoğrafını istiyorlar. Herhangi bir çalınma geri alınma gibi durumda direk site tarafından kişiye dava açılıyor. Ayrıca kimsenin kimlik bilgilerini verdiği yeri dolandırmaya kalkıcağını sanmam.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Hocam ilk mail ile ticket atıp geri alınabildiğini biliyorum. Ancak aracı siteler hesap satabilmek için kimlik bilgilerini ve kimliğin ön yüzünün fotoğrafını istiyorlar. Herhangi bir çalınma geri alınma gibi durumda direk site tarafından kişiye dava açılıyor. Ayrıca kimsenin kimlik bilgilerini verdiği yeri dolandırmaya kalkıcağını sanmam.
Kimlik bilgilerini verdigi yer dolandirirsa 2 tarafida :D daha kârlı cikmaz mi ???