Steam hesabıma ne oldu kimse bilmiyor

Bu konuyu okuyanlar

qqakulusinek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi bir tane amerikalı vatandaş bana mesaj attı.Dedi bir tane arkadaş sende takas cart curt yapıcakmış dedi ayriyeten bir de link verdi.Neyse kabul ettim tıkladım linke.Arkadaş ekle dedim.Yanıt vermedi.Neyse etmezse etmesin dedim dota 2 ye gireyim dedim.Neyse maçı filan buldu kabul ettim.Ancak oyundan atıp şöyle diyordu"Steam doğrulama kodunuz reddedildi" yazıyordu.Bunla ilk defa karşılaşmamıştım.Steami kapatıp tekrar açtım.Ama tam açtıktan sonra hiç ama hiç karşılaşmadığım bişey vardı.OYUNLARIM HİÇ BİR YERDE GÖZÜKMÜYORDU.Aile pini diye bir şey vardı.Pini girersek steam oyunlarına erişebiliyormuşuz.E postamdadır diye düşündüm.Fakat yinr şöyle bir şey oldu.Steame başka bir pcden giriş yapılmış(miamiden).Aklıma tek bişey geliyordu.O takas yapmak isteyen...Oyunlarıma erişemiyordum.Aldığım biraz da olsa oyun vardı (Keyle birlikte).Onu steam tickete gönderdim şu an.Ve bişey daha var "your steam account succesfully locked"yazıyordu.Hesabım kilitlenmişti sanırım.Lütfen yardım edin sinirden beynime kan gitmiyor aklıma ne geldiyse yazdım uzun oldu biraz ama lütfen anlayışla karşılayın.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
hesabın çalınmış aynısı geçende benim başıma geldi steam supporta mesaj at, attıysan bile aşağıda dediklerimi eklemediysen ekle,
steamda kullandığın kartının bilgilerini (kartın üzerindeki ad-türü-son 4 rakamı), kutulu oyun varsa steam redemption code yazan kısmın resmini, gameoverlayrenderer.log u, varsa bazı oyunların kodlarını. Ben 4-5 gündür cevap bekliyorum.

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
aslında var ya o çocuğu bulup ağzını burnunu kıracaksın ama işte olmuyor :/

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
ben kim olduğunu biliyorumda avustralya da. Steama şikayet ettim 3-4 sefer.

qqakulusinek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hesabın çalınmış aynısı geçende benim başıma geldi steam supporta mesaj at, attıysan bile aşağıda dediklerimi eklemediysen ekle,
steamda kullandığın kartının bilgilerini (kartın üzerindeki ad-türü-son 4 rakamı), kutulu oyun varsa steam redemption code yazan kısmın resmini, gameoverlayrenderer.log u, varsa bazı oyunların kodlarını. Ben 4-5 gündür cevap bekliyorum.

Dediklerini yapıcam.Bu arada steam hesabıma yan hesaptan girdim.Envanterimdeki eşyalar duruyor.Peki steam de kilitlenmiş hesabı nasıl açacağız?

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
onu steama ticket at. Benim hesabı şalan envanteri boşaltmış, ama 2 gündür benimkine 3 gündür kendi hesabına girmemiş. Bende yan hesap açtım 33 oyun var, nasıl oluyosa, orjinalinde 136 oyun vardı. Bu da yetmezmiş gibi nerdeyse hepsi için oyna yazıyor. Ama oyunların hiçbiri HDD de yok.

qqakulusinek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediklerinin hepsini yaptım.Kredi kartının 4 hanesini,gameoverlayrenderer.log'u,bide oyunun anahtarlarını.İnşallah geri dönüş yapıcaklardır.Bide aklıma takılan bir soru daha var.Kilitlenmiş steam hesabı açmaları ne kadar sürer?

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
ben 5 gündür cevap bekliyorum, duruma göre bir haftayı geçebilir. Kutulu varsa cd key resmini koyaydın.

qqakulusinek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bakınız efendim şimdi Half-Life episode two kutulu cd si vardı.Onun cdkeyin resmini ekleyip koydum oraya.Bir de internetten steame giriş yapmaya çalışıyorum.Hani ilk defa girerken kod felan geliyordu ya,bana gelmiyor.Sana da böyle bişey oluyor mu?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=411337]qqakulusinek[/MENTION]

E-mailini degistirdiyse onay kodu gelmez.

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Bakınız efendim şimdi Half-Life episode two kutulu cd si vardı.Onun cdkeyin resmini ekleyip koydum oraya.Bir de internetten steame giriş yapmaya çalışıyorum.Hani ilk defa girerken kod felan geliyordu ya,bana gelmiyor.Sana da böyle bişey oluyor mu?

aynen yoksa ne diye uğraşayım. Benim envanter gitmiş ama zaten pekte bişey yoktu envanterde. Bu arada steamın yediği küfürlerin dozajı artmaya başladı. Bir hafta oldu sinir olmaya başladım iyice.

Anti-Code

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Şimdi bir tane amerikalı vatandaş bana mesaj attı.Dedi bir tane arkadaş sende takas cart curt yapıcakmış dedi ayriyeten bir de link verdi.Neyse kabul ettim tıkladım linke.Arkadaş ekle dedim.Yanıt vermedi.Neyse etmezse etmesin dedim dota 2 ye gireyim dedim.Neyse maçı filan buldu kabul ettim.Ancak oyundan atıp şöyle diyordu"Steam doğrulama kodunuz reddedildi" yazıyordu.Bunla ilk defa karşılaşmamıştım.Steami kapatıp tekrar açtım.Ama tam açtıktan sonra hiç ama hiç karşılaşmadığım bişey vardı.OYUNLARIM HİÇ BİR YERDE GÖZÜKMÜYORDU.Aile pini diye bir şey vardı.Pini girersek steam oyunlarına erişebiliyormuşuz.E postamdadır diye düşündüm.Fakat yinr şöyle bir şey oldu.Steame başka bir pcden giriş yapılmış(miamiden).Aklıma tek bişey geliyordu.O takas yapmak isteyen...Oyunlarıma erişemiyordum.Aldığım biraz da olsa oyun vardı (Keyle birlikte).Onu steam tickete gönderdim şu an.Ve bişey daha var "your steam account succesfully locked"yazıyordu.Hesabım kilitlenmişti sanırım.Lütfen yardım edin sinirden beynime kan gitmiyor aklıma ne geldiyse yazdım uzun oldu biraz ama lütfen anlayışla karşılayın.
Belki steam yetkilileri hesabının çalındığını kabul etmiştir ve çalan inekte hesabı kullannamasın diye kilitlemiştir.

qqakulusinek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ve hesabımı aldım şuanda.Ve envanterdeki tüm itemlar duruyor.