Steam hesabım çalındı!

Bu konuyu okuyanlar

umutuyar26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba dostlar bugün akşam 7 sularında hiçbir linke vs. tıklamamama rağmen telefonuma steam hesabımdan numaramın kaldırıldığına dair mesaj geldi sonra cs oynuyordum apar topar oyundan çıktım baktım şifrem vb. herşeyim değişmiş steam guardımda vardı ama telefonuma bildirimde gelmemiş kodunuz şu gibisinden bu ikinci çaldırışım supporta mail attım da aklımda bir soru kaldı bu nasıl olabiliyor sizce nasıl yapmış olabilir?

Kryzen24

Asistan
Reaksiyon puanı
24
hacker olabilir veya hesap bilgilerini bilen birisi olabilir :)

umutuyar26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar önemli gelişmeler oldu böylesinin ilk defa olduğuna inanıyorum steam support birden fazla kurtarma mailinin geldiğini söyledi kimliğimle fotoğrafımı istedi attım gece olduğu için daha dönmediler üstüne üstlük hesabımı silmiş adam topluluktan bulamıyorum steamden okudum silinen hesablar 30 gün içinde geri döndürülebiliyomuş silmek içinde çeşitli bilgileri bilmesi gerek (benden başka kimsenin bilmediği şeyler) durum bu arkadaşlar sizce geri alır mıyım ama sildiğine göre pes etmiş gibi görünüyo bence sırgf eğlence için çaldı yani

Literary39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar önemli gelişmeler oldu böylesinin ilk defa olduğuna inanıyorum steam support birden fazla kurtarma mailinin geldiğini söyledi kimliğimle fotoğrafımı istedi attım gece olduğu için daha dönmediler üstüne üstlük hesabımı silmiş adam topluluktan bulamıyorum steamden okudum silinen hesablar 30 gün içinde geri döndürülebiliyomuş silmek içinde çeşitli bilgileri bilmesi gerek (benden başka kimsenin bilmediği şeyler) durum bu arkadaşlar sizce geri alır mıyım ama sildiğine göre pes etmiş gibi görünüyo bence sırgf eğlence için çaldı yani
hackerlik falan meselesi yok o linklere tıklayınca pc ye trojan atılıyo ve sadece id yi değiştirmiştir yani benim steam hesabım steamcommunity.com/id/xx344 ken o xx344 yerini başka birşey yapmıştır ve steam desteğe gerekli kanıt yollayabilirsen o şifreyi sıfırlayıp geri verirler sana

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Çevrendekiler şaka yapıyor olabilir

SELO BEY

Profesör
Reaksiyon puanı
503
Nasış
hackerlik falan meselesi yok o linklere tıklayınca pc ye trojan atılıyo ve sadece id yi değiştirmiştir yani benim steam hesabım steamcommunity.com/id/xx344 ken o xx344 yerini başka birşey yapmıştır ve steam desteğe gerekli kanıt yollayabilirsen o şifreyi sıfırlayıp geri verirler sana
nasıl yani?

umutuyar26

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Nasış

nasıl yani?
Knkm hiçbirşey indirmedim ve link vb tıklamadım silme konusuna gelirsek ne gruplarda varım ne arkadaşlarımın arkadaş listesinde ayrıca silme işlemi oluyormuş ve 30 gün içinde geri alınabiliyormuş