Bu konuyu okuyanlar

ImranZekhaev39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bugün oyun oynarken birisi bir link attı
Klasik cs prımosyon linkiydi tıkladım giriş yap dedim
Link steam linki değildi sanırım dikkat etmemişim
E postama mesaj geldi telefon numarası değişti steam guard kaldırıldı E-posta değiştirildi diye (tek-tek)
ben yapmadım dedim hesabı dondurdum
ama geri açmak için hesaba giriş yapmak gerekiyor bir de hesabımın şifresini değiştiremiyorum sınırı aştınız diyor
ne yapmalıyım acil yardım

Reaksiyon puanı
119
steama ticket atabiliyorsun türkçe yardımcı oluyolar diye biliyorum, bi linke tıklayıp herşeyin değişmesi normal değil ayrıca herhangi bir siteye steam ile giriş yapmak doğru değil

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Şifrelerin çalınmasına karşı steam guard var şifreni her şeyi biliyorlar diyelim steam guard kod olmadıkça giriş yapamazlar nasıl oluyor anlamıyorum steam ile iletişime geç..

Akıntaşcı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bugün oyun oynarken birisi bir link attı
Klasik cs prımosyon linkiydi tıkladım giriş yap dedim
Link steam linki değildi sanırım dikkat etmemişim
E postama mesaj geldi telefon numarası değişti steam guard kaldırıldı E-posta değiştirildi diye (tek-tek)
ben yapmadım dedim hesabı dondurdum
ama geri açmak için hesaba giriş yapmak gerekiyor bir de hesabımın şifresini değiştiremiyorum sınırı aştınız diyor
ne yapmalıyım acil yardım
Sorunun aynısı şimdi bende de oldu. Gelişme varmı?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şifrelerin çalınmasına karşı steam guard var şifreni her şeyi biliyorlar diyelim steam guard kod olmadıkça giriş yapamazlar nasıl oluyor anlamıyorum steam ile iletişime geç..
Açılan site steam ile bağlantı istiyor ve orda tekrar şifreni ve steam guard kodunu yazıyorsun.

Son düzenleme:

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Steam internet sitesine giriş yapıp steam bağlantısı isteyen sitedeki butona tıklayınca steam şifresi istemez en azından güvenilir sitelerin hiçbirinde böyle bişey olmadı bilinmeyen sitelere steam giriş yapıp şifrenizi girmeyin..