Bu konuyu okuyanlar

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
o çağlarda gözümde canlandı. cd çizilme derdi var dvd veya cd rom gözü optiği okumama var bulut sistemi güzel hocam
hayır dvd ler kaliteli çizilse de sorun deil açılıyor sonuçta kırk olmadığı sürece :(

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Arkadaşlar, dün yanlışlıkla hesabımı dolandırıcı bir bota kaptırdım. bilgilerimi aldığı gibi hesabın şifresini ve e-posta adresini değiştirip mobil onaylayıcıyı ve hesaba bağlı telefon numarasını kaldırdı. yaklaşık 3 saat önce de muhtemelen birine satıldı. hesabı Steam içinde her türlü arasam da bulamadım. Arkadaşlarımın hepsine sahte dolandırıcı linkleri yollamış ve hepsini arkadaşlıktan çıkarmış. steam support 20 saattir cevap vermedi ve steam ticketime fotoğraf koyunca (cd key yöntemiyle onaylamak için) ticket gönderemiyorum. steamın bana e posta yoluyla yolladığı linklere girdiğimde geçersiz mesajı alıyorum. sizce hesabımı güvenli bir şekilde geri almanın bir yolu var mı?
Geçmiş olsun, tekrar deneyin hocam cd key varsa ise tekrar göndermenizde fayda var

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Oyuna para verecek kadar ve yabancıların oyun platformlarına katılacak kadar zengin de değilim çocuk da değilim...

Ya hem oyun oynayacan hem para verecen, zaten bilgisayarı almışım veya konsolu almışım bir de neden oyuna ve online platformlara para konusunda soygunculuk babında kerizlik için başvurayım... Eskiden de oyunlar vardı, fiyatları çok uygundu ve takas da edebiliyordun şimdi neredeyse bir iki oyun almak, hesap açmak için bile 100 tl nin üzerinde para istiyolar...
Markete girip, ben zaten vergi veriyorum. Bir de bunlara para mı yedireceğim diyor musunuz?
Lütfen hırsızlığa teşvik etmeyin.

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
steam destek ile iletişime geçince adamlar gerekeni yapıyor...

hackgames77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
steam destekle iletişime geçtim 2 günde cevap geldi ve hesabım bana ulaştı eğer başkası da benimle aynı problemi yaşarsa diye konuyu açık bırakıcam

XTePrG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sream hesabin cok degerli degilse ugrasma bence destege mesj at yeter