Yardım Steam hediye yollama

Bu konuyu okuyanlar

Captain Levi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Herkese merhaba, arkadaşıma left 4 dead 2 hediye yolladım ama arkadaşıma hediye gelmemiş karttan parada çekti neden böyle oldu

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Selamlar Captain Levi,

Öncelikle bazı hediyelerin e-mail üzerinden etkinleştirilmesi gerekebiliyor. Arkadaşınızın mailini kontrol etmesi ve hediyeyi oradan etkinleştirmesi için bir mail olup olmadığını sorun. Eğer oradan da ulaşamazsanız buraya tıklayarak Steam'in Hediye konuları ile ilgili destek sayfasına ulaşarak sorununuzu aktarın.

Teşekkürler, iyi forumlar dilerim.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Herkese merhaba, arkadaşıma left 4 dead 2 hediye yolladım ama arkadaşıma hediye gelmemiş karttan parada çekti neden böyle oldu
Envantere gidip hediyeyi kabul et demesi lazım öyle yaparsa kütüphaneye gelir

Captain Levi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Envantere gidip hediyeyi kabul et demesi lazım öyle yaparsa kütüphaneye gelir
Envanterinde yokmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar Captain Levi,

Öncelikle bazı hediyelerin e-mail üzerinden etkinleştirilmesi gerekebiliyor. Arkadaşınızın mailini kontrol etmesi ve hediyeyi oradan etkinleştirmesi için bir mail olup olmadığını sorun. Eğer oradan da ulaşamazsanız buraya tıklayarak Steam'in Hediye konuları ile ilgili destek sayfasına ulaşarak sorununuzu aktarın.

Teşekkürler, iyi forumlar dilerim.
Mailinde de bulamamış hediyeyi

Captain Levi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yanlış kişiye atmış olabilir. Doğruysa eğer steam desteğe yazın
Tamam tamam sıkıntı yok az önce geldi hediye sanırsam bi sıkıntı çıktı yada steam hediyeyi 24saat içerisinde iletiyor olabilir. Neyse teşekkür ederim hepinize