Steam guard kodu e postama gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

said02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba benim bir sorunum var acil yardım ederseniz çok sevinirim sorunum şu ben outlook hesabımdan birincil adımı değiştirdim başka bir e posta yaptım ve daha sonra steama giriş yaptığımda kod girmemi istedi ama e postama gelmiyor çünkü birincil adımı değiştirdim ama eski e posta adımı geri alamıyorum yardım ederseniz sevinirim?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=465378]said02[/MENTION]

Steami hangi adrese kayit ettiyseniz o hesaba gelen onay kodunu girmeniz gerekiyor. E-mail adresinize erisemiyorsaniz steam support ile irtibata gecin.

said02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet steam supporta konu açtım ama ingilizce olduğu için tam anlatamadım herhalde steam ile kayıt olduğum e posta adresini değiştirdim başka ad girdim eski e posta adını geri getirmek istediğimde ise Bu e-posta adresi ayrılmış bir etki alanına dahil. Lütfen farklı bir e-posta adresi girin.diyor eski e posta adını getiremiyorum bu yüzden?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

Steamin kayitli oldugu mail adresine erisiminiz var mi?

said02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır ben outlook tan steamin olduğu e postadan hep giriyordum zaten ve outlookdan e posta adımı değiştirdim artık kod faln alamıyorum hiç bir şey alamıyorum gelen kutusuna birşey gelmiyor?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

Steam support'a kayitli olan mail adresi ile steam hesabina kayitli olan adres ayni mi? Siz yeni bir hesap mi actiniz yoksa sadece mail adresinde isminizi mi degistirdiniz?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Bende pek bir sorun yok, gmail ile giriyorum onda hiçbir zaman sorun olmuyor, tavsiyem gmail kullanmanız

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=32630]hayalci[/MENTION]

Ne gmail ne de hotmail hesabina mail yolluyorlar. Su an genel anlamda teknik bir sorun var hala cözebilmis degiller.

said02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ee tamamda o steam hesabı boşamı gidecek şimdi?

said02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında sıkıntı şu eski e posta adımı geri getirebilirsem sorun düzelecekte yukardaki fotoda da olduğu gibi gelmiyor

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

Sorun posta adi ile alakali degil. Siz ve bircok kullanici da ayni sorun var.

said02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam bi haber gelirse yazarsın yardımcı olduğun için teşekürler moderator :)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

Rica ederim.

Bu konuyu steam forumunda arastiriyorum bir sey cikarsa sizinle paylasacagim. Olmazsa steam support'a tekrar bir mail yollayin.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gereksiz veya spam kutusuna baktiniz mi?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Bende geçem gün giriş yaptım kod geldide yazayım dedim, demekki genelmiş, kusura bakmayın arkadaşlar.

Biraz önce denedim kod geldi, sizde deneyin isterseniz

said02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok benim durumum başka sıkıntım şu ben şimdi outlook dan e posta adımı değiştirdim sadece daha sonra steama girdim herzamanki gibi kod istedi bende e postama baktığımda gelmedi sadece steam artık giçbir şey e postama gelmiyor e posta adımı geri aynısını yapayım dedim oda olmuyor

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
O zaman kötü olmuş. Başka hesaplarda da sorun çıkarır onlarıda güncellemen gerekir.(facebook,Twitter,SDN vs.)