Steam gizlemem lazım

Bu konuyu okuyanlar

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
ailem steami virüs sanıyor ki değil bu yüzden yüklendiğim görülürse evde savaş çıkıyor steam i gizlememin bir yolu varmıdır?not:bilgisayar açılınca açılıyor onu engelle farketmezler diyenler için o yöntemi zaten uyguladım ama gördüler

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Steam ayarlara gir bilgisayar açılınca otomatik açılı kapat masaüstün den simgeyi sil yinede denetim masasın dan görürler yüklü olduğunu ?

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Steam ayarlara gir bilgisayar açılınca otomatik açılı kapat masaüstün den simgeyi sil yinede denetim masasın dan görürler yüklü olduğunu ?
la o kadarda bakmıyolar merak etme qfdafasdgsdgas
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve zaten dediğin herşeyi yaptım

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Klasörü gizlesen ?
Başlattan kaldırabilirsin.

Usb flash veya harici hdd/ssd alırsan kesin göremezler

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Klasörü gizlesen ?
Başlattan kaldırabilirsin.

Usb flash veya harici hdd/ssd alırsan kesin göremezler
ben şeyden korkuyorum arama yerine gelince en çok kullanılan programların en uluorta yerinde steam duruyo gene görürlerse s*çtım

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
ben şeyden korkuyorum arama yerine gelince en çok kullanılan programların en uluorta yerinde steam duruyo gene görürlerse s*çtım
Steam'in Dosyalarını Al uninstall.exe Dosyası Gibi Birşey Vardır Onu Kopyala Geri Koy Yerine Birtek O Kalsın Sonra O Dosyayı Aç Steam Kaldırılmış Gözükür USB'den Kullanırsın

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Steam'in Dosyalarını Al uninstall.exe Dosyası Gibi Birşey Vardır Onu Kopyala Geri Koy Yerine Birtek O Kalsın Sonra O Dosyayı Aç Steam Kaldırılmış Gözükür USB'den Kullanırsın
steami silmeleri problem değil görmeleri problem,bi ara görmüşlerdi az daha evden atılıyodum sfadgdagd

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Steami virüs sanıyolar ya sen anlat ne olduğunu oyun oynamak için felan lazım de silmeyin dursun de belki silmezler
ya kaç kere anlattım hatta internetten kaç bin siteden kanıt gösterdim sonra başka bir bahaneye geçtiler:pc yi yavaşlatıyor

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Sen oyun oynarken görmeyecekler mi? Gene sorun olacak :)

Çok istiyorsan diski bölümlendir. Yeni disk oluştur. Daha sonra steam'i oraya kur. Disk yönetiminden yeni oluşturduğun diske sağ tıkla Sürücü Harfini ve Yollarını Değiştir de. Kaldır de. Böylece oradaki veriler gözükmez.

Oynayacağın zamanda Kaldır yerine ekle yapacaksın

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285

Çok istiyorsan diski bölümlendir. Yeni disk oluştur. Daha sonra steam'i oraya kur. Disk yönetiminden yeni oluşturduğun diske sağ tıkla Sürücü Harfini ve Yollarını Değiştir de. Kaldır de. Böylece oradaki veriler gözükmez.

bişey anlamadım ama odama girdiklerinde hep oyun oynarken görüyorlar ve takmıyorlar ve bilgisayar masterı değiller diske falan bakmazlar ben sadece steami ailem PC ye geçtiği zamanlar gizlemek istiyorum o kadar,yani pc açılınca steamin açılması falan sorun değil

normalde steame ihtiyacım yok ben sadece half life,garrys mod ve team fortress 2 oynayan bir dude um ama arkadaşlarımla oynuyorum hadi şu half life ı geçtim ama team fortress 2 sadece steamde oynanıyor korsanı bile yok

Noire969

Asistan
Reaksiyon puanı
105
ailem steami virüs sanıyor ki değil bu yüzden yüklendiğim görülürse evde savaş çıkıyor steam i gizlememin bir yolu varmıdır?not:bilgisayar açılınca açılıyor onu engelle farketmezler diyenler için o yöntemi zaten uyguladım ama gördüler
Steam simgesini program files a veya windows a at

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285

ha birde sfm animasyonları yapıyorum ve sfm bile steam gerektiriyor :(

neyse gençler hadi ben riks alıyorum ve dediğiniz yöntemleri uygulayarak tekrar deneyecem Allah razı olsun görmemeleri için dua edin ha etmezseniz döverim :D

Noire969

Asistan
Reaksiyon puanı
105
ha birde sfm animasyonları yapıyorum ve sfm bile steam gerektiriyor :(

neyse gençler hadi ben riks alıyorum ve dediğiniz yöntemleri uygulayarak tekrar deneyecem Allah razı olsun görmemeleri için dua edin ha etmezseniz döverim :D
Anti virüsü kaldır daha kolay

The Medic

Profesör
Reaksiyon puanı
1,285
Başka antivirüs programı mı yok yükle birini gitsin
kardeşim nediyon benim problemim windows 10 da arama yerine gelince en üstte en popüler uygulamalar yazıyor orada 5-6 tane program sıralı orada gözüküyordu onu gizlememin yolu varmı anti virüsle alakası yok

r1p1zzm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bilader bence steamı değil önce aileni yoket. Steamı virüs sanmak nedir kaçınci yüzyıldsyız

Reaksiyon puanı
6,424
kardeşim nediyon benim problemim windows 10 da arama yerine gelince en üstte en popüler uygulamalar yazıyor orada 5-6 tane program sıralı orada gözüküyordu onu gizlememin yolu varmı anti virüsle alakası yok
O zaman steam kullandıktan ve kapattıktan sonra popüler uygulamalarda sağ tık yapıp sil ama silmezsen ş *çtın

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Bilader bence steamı değil önce aileni yoket. Steamı virüs sanmak nedir kaçınci yüzyıldsyız
Bro Dalga mı Geçiyorsun Kaçıncı Yüzyıldayız Diyor Bide 25 Yıl Önce Steam Var mıydı? Bak Çeyrek Asır Önce Bile Yoktu Yeni Yeni Çıkıyor Bu Tarz Diyeceğim de Sen Doğduğund GTA 5 Çıkmıştı Değil mi? Özür Dilerim (!)

Reaksiyon puanı
6,424
Bro Dalga mı Geçiyorsun Kaçıncı Yüzyıldayız Diyor Bide 25 Yıl Önce Steam Var mıydı? Bak Çeyrek Asır Önce Bile Yoktu Yeni Yeni Çıkıyor Bu Tarz Diyeceğim de Sen Doğduğund GTA 5 Çıkmıştı Değil mi? Özür Dilerim (!)
Gta 5 çıkmadı san andreas veya vice city çıkmıştı

15 yaşında

• İlginç
Reactions: 023

r1p1zzm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
BRO neden bu kadar duyar kastın 2013 dogumlu olsam ne yazar? Adamın ailesinin steamı virüs sanması değil, benim 2013 lü olmammı problem

• Beğen
Reactions: 023

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,603
Gta 5 çıkmadı san andreas veya vice city çıkmıştı

15 yaşında
Sonuçta Çıkmış Bişeyler Sen Orasını Karıştırma
1591304991849.png