Steam çok oyunculu çeşitleri

Bu konuyu okuyanlar

dyedke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba

Steam üzerinden arkadaşım ile oyun oynamak istiyoruz .Fakat steam de birçok online kategorisi var
upload_2017-6-23_17-40-50.png

Hangisini kapsayan oyunu satın alamalıyız ?2
Arkadaşım kendi evinden , bende kendi evimden steam'e bağlanıp oynamak istiyoruz.

Teşekkürler

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
CS:GO yada Dying Light alın, beraber oynarsınız :p Eşli, çok oyunculu, hepsi işe yarar.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Dying Light baya iyi bir oyun etrafımdaki arkadaşlar topluca oynuyorlar

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Dying Light baya iyi bir oyun etrafımdaki arkadaşlar topluca oynuyorlar
Az önce bütün DLC'leri ile satın aldım. 50TL tuttu ama bu alışverişi yılda ya 1 yada 2 kere yapıyorum. Yılda 1 kere yapacağım 50TL'lik oyun alışverişini maddi olarak çok görmemek lazım :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Az önce bütün DLC'leri ile satın aldım. 50TL tuttu ama bu alışverişi yılda ya 1 yada 2 kere yapıyorum. Yılda 1 kere yapacağım 50TL'lik oyun alışverişini maddi olarak çok görmemek lazım :)
Hakkını veriyorsa ödenen paraya acımam ister yemek yerim ister oyun alırım diyeceksin

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Hakkını veriyorsa ödenen paraya acımam ister yemek yerim ister oyun alırım diyeceksin
Utanmazca söyleyeceğim, Dying Light'ı Windows 10'da korsan olarak oynadım, Skidrow sitesinden indirmiştim ve harbi beğenmiştim. Bir süredir hem CO-OP için hem de platformuma çıkardıkları ve buna destek olmak istediğim için indirim bekliyordum. Geçen indirimi kaçırdım ama bu indirimde acımadım. Kaptım :D Eğer oyunu seversem ve benim platformuma da destek veriyorsa kesinlikle alırım. Misal Far Cry 3'ü de sevdim ama onu hiçbir zaman satın almayacağım çünkü GNU/Linux'a çıkarmadılar oyunlarını.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Utanmazca söyleyeceğim, Dying Light'ı Windows 10'da korsan olarak oynadım, Skidrow sitesinden indirmiştim ve harbi beğenmiştim. Bir süredir hem CO-OP için hem de platformuma çıkardıkları ve buna destek olmak istediğim için indirim bekliyordum. Geçen indirimi kaçırdım ama bu indirimde acımadım. Kaptım :D Eğer oyunu seversem ve benim platformuma da destek veriyorsa kesinlikle alırım. Misal Far Cry 3'ü de sevdim ama onu hiçbir zaman satın almayacağım çünkü GNU/Linux'a çıkarmadılar oyunlarını.
konuyu dağıttık ama dying e yıl boyu yeni dlc ler gelecek

dyedke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Yazdıklarınız için teşekkür ederim . :)
Yeni bir sorum var bu resimde ki nedir? ne işe yarar ?
upload_2017-6-23_19-24-14.png

dyedke

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Teşekkür ederim . 10$ yazısını görünce aldığım steam aldığım oyunlar karşılığında 10$ hediye edecek sanmıştım :D :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Arkadaşımı steam dan ekleyemiyorum. Bana profilimin gizli olduğunu söylüyor .Ayarlardan hepsini açtım.Steam seviyem 1 acaba bu yüzden mi olmuyor?