Steam cadılar bayramı indirimleri

Bu konuyu okuyanlar

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Korku oyunlarından önerebileceğiniz var mı?

Alecont

Müdavim
Reaksiyon puanı
509
Amnesia ile Outlast'i oynamayı dövüyolar zaten :D Bitirdim onları çoktan. Böyle online olan güzel korku oyunları var mı?

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Amnesia ile Outlast'i oynamayı dövüyolar zaten :D Bitirdim onları çoktan. Böyle online olan güzel korku oyunları var mı?

Başka düzgün korku oyunu bilmiyorum valla Call of cthulhu var eski ama güzel biraz bulmacalı bir oyun.

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
rome 2 oynamıştım orjinal için ve ek paketler için aldım baya ucuzladı fakat dlcler almak oyundan daha pahalı saçma olmuş mecbur aldım

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Deluxe Edition un ne gibi avantajları var?

"The Deluxe Edition includes the base game, official soundtrack, digital art book, two masks for PAYDAY 2."

Ana oyun, soundtrack (müzikleri), dijital sanat kitabi, payday 2 oyunu icin 2 maske veriyor. Eklentiler dahil degil anladigim kadariyla.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
O Belki starter edition olabilir. Bazen steam'ede geliyor 40TL fiyat ile.

Yok normal sürüm arkadaşa almıştık birtane 40 tl ye ama key sadece türkiye içi aktif edilebilirdi bu yüzden ucuz.

kirazz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oEW9ZX.png

Steam den yapılan açıklamaya göre indirimler 28 Ekim 2016 Cuma günü akşam saat 20:00 da başlıyacakmış 31 Ekim 2016 Pazartesi saat 20:00 da ise sona ericek yine cüzdanları temizliyecekler bir güzel :) şahsen Shadow mordor almayı planlıyorum sizin indirime girmesini istediğiniz oyun varmı ? :)

Cadılar Bayramı partileri için uygun fiyatlı parti süsleri almak isteyenlere önerilerim var. N11 ve Zelyumdan kutlamalar için ürün alabilirsiniz. Kostümler de var, çocuklar için olsun yetişkinler için olsun... bir göz atabilirsiniz, bizim ülkede pek kutlanmıyor ama kutlamak isteyenler sitelere uğrayabilir.