Steam açık tutma

Bu konuyu okuyanlar

ZİHONER

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar Steam web yani direk Steamın internet sitesinde sürekli açık kalma butonu nerde ciddi ciddi soruyorum bir ara görünüyordu bastım şuan sıfırlayınca çıkış yaptı ama buton olmadığı için sürekli kod istiyor bıktım çözüm pls..

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
internette böyle sadece uygulamada hatırlama var artık ki uygulamada da ara sıra yeniden doğrulama istiyor
güvenlik önce gelir ^^

ZİHONER

Asistan
Reaksiyon puanı
12
internette böyle sadece uygulamada hatırlama var artık ki uygulamada da ara sıra yeniden doğrulama istiyor
güvenlik önce gelir ^^

Hayır hocam daha geçen gün sürekli açık tutma butonu vardı sıfırlanınca bulamıyorum bilgisi olan var mı? Kendi bilgisayarımda ne güvenlik önlemi alacam yaklaşan yok yaklaşsa da şifreyi vb. bilmeden max yapacağı oyun oynamak.

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
Hayır hocam daha geçen gün sürekli açık tutma butonu vardı sıfırlanınca bulamıyorum bilgisi olan var mı? Kendi bilgisayarımda ne güvenlik önlemi alacam yaklaşan yok yaklaşsa da şifreyi vb. bilmeden max yapacağı oyun oynamak.
ama şimdi sen sadece kendi hesabını düşünüyorsun kredi kartı bilgilerini koymuş çok fazla insan var steam de sende değil ancak başka birinde hesap çalınacak olursa suçlusu bu önlemleri koymadığı için steam olur ve belliki olmak istemiyorlar fazla güvenlik göz çıkarmaz alışçaksın yapçak bişey yok

ZİHONER

Asistan
Reaksiyon puanı
12
ama şimdi sen sadece kendi hesabını düşünüyorsun kredi kartı bilgilerini koymuş çok fazla insan var steam de sende değil ancak başka birinde hesap çalınacak olursa suçlusu bu önlemleri koymadığı için steam olur ve belliki olmak istemiyorlar fazla güvenlik göz çıkarmaz alışçaksın yapçak bişey yok

Dostum güvenlik vb. demiyorum ya 1-2 gün öncesine kadar olan şey hala da var niye görünmüyor güvenlikle iligli bir soru sormuyorum ben sonuçta bilgisi olan varsa bunu yapan yardım etsin hem eğer uygulamada olan bir şeyin webte olmaması çok saçma sonuçta aynı şey bunun güvenlikle alakası yok yani uygulamada gördüğün şeyleri webte de görüyorsun dediğinle alakası yok yani Steam uygulaması da sürekli açık bende sonuçta

Benimde kart bilgilerim hesapta ve kendi evinde hesabınıı çaldırmayı başaran insana yapacak bir şey yok zaten kendi özel pc'in ile iki debir kod girmek aşırı saçma